reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maluszków

Ale podobno pierwsze ruchy sa nie regularne wiec np. moze byc tak ze poczułas w jeden dzien a potem nie czujesz ruchów przez np trzy dni, to wszystko zalezy od tego jak jestesmy ulozone, jakiej grubosci jest juz owodnia itp
 
reklama
Ja już jestem prawie pewna, ze to jednak brzusio poburkiwał, a nie dzidzi :( Ale czekam cierpliwie ::)
 
Ale numer!! wydaje mi się, że poczułam!! Takie delkikatne na dole brzucha... Takie jakby łaskotanie....Ale fajne!!!!! :laugh: :D
 
:D
jakieś dwa dni temu poczułam takie własnie gilgotanie..
teraz coraz częściej je czuję.. zwłaszcza gdy siedzę trochę nachylona do przodu..

:laugh:
bardzo smieszne to uczucie:)))
 
moj malec coraz bardziej sie rozkreca juz coraz czesciej daje znac o sobie niesamowite uczucie :laugh: :laugh: :laugh:
 
Wydaje mi się, ze ja też już od tygodnia czuję ruchy ale nie jestem pewna czy to właśnie maleństwo daje znać o sobie? Żeby coś poczuć leżę na plecach z dłonią na brzuchu i staram się wyciszyć, wtedy czuję takie jakby przesuwanie albo jakby od środka coś leciutko "stuknęło"  :D Zamówiłam na Allegro stetoskop żeby podsłuchiwać malucha, czy któraś z Was tego próbowała? Nie mogę się już doczekać przesyłki :)
 
próbowała próbowała :laugh: i nic z tego bo dalej nie wiem czy to dzidziuś czy jelita
 
Ja tez mam taki baby sounds(sa na Allegro).cos jak stetoskop...Niestety nic jeszcze nie slychac.W pewnym miejscu czuje jakis dziwny hurgot,tak jakby to moglo byc serduszko maluszka... :)
 
reklama
A mnie ostatnio dzidzia juz barzdo mocno daje znac (wiadome bez przesady) ale jak na 20 tydzien to juz tak fajnie szczególnie jak jestem po obiedzie i jak jade tramwajem:)
 
Do góry