reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Oj tak te późniejsze ruchy są strasznie fajne. Uwielbiałam leżeć i patrzeć jak cały brzuch faluje, albo gdzieś wystaje stópka albo pupa i się przesuwa z góry na dół. Warto nagrać filmik na pamiątkę z takich akrobacji brzuszka:)Co do mnie też mnie czasem coś pyknie tak jakby dzidzia, ale jestem bardzo sceptyczna, myślę że to za wcześnie, mimo że przy moich gabarytach byłoby to wykonalne, ale wolę się nie nakręcać:)
 
reklama
Zielona wampirzyca ja miałam tak wczoraj.
Leżałam na plecach .Brzuch mi sie spłaszczył i położyłam ręke na brzuchu tak w okolicy podbrzusza po lewej stronie.Po jakijs chwili pod ręką poczułam jak cos sie przesuwa ,i to nie było nic w jelitach bo juz rozróżniam to.Jelita czuje same w sobie ,a tego nie czulam jak sie w brzuchu przesuwa tylko pod ręką.Aż oddech wstrzymałam.Jestem pewna że to było dziecko.
Antar to prawda że te późniejsze kopniaczki są cudowne,puki nie bolące.
 
ja tam nic nie czuję,no może czasem,ale nie wiem czy to jedzenie czy maluszek:-D
widziałam gdzieś fajne zdjęcie brzucha i taka stópka wystająca,ale to chyba był fotomontaż
 
A ja wczoraj wieczorem poczułam jakby małego kopniaczka. Nie mam jednak pewności na 100% bo to może ten rotawirus coś mi tam porobił, że tak poczułam. Nie chcę się wkręcać, ale jak będzie powtórka to już będę pewna na 100%, że to dzidzia.
 
Wiem ,że jestem tu chyba najbardziej sceptyczna jeślichodzi o wczesne ruchy, ale teraz zmieniam zdanie. Przedwczoraj wieczorem( chwila kompletnego spokoju i relaksu) czułam takie głaskanie od środka, jakbyktoś delikatnie mnie łaskotał, delikatnie acz wyraźnie:) Było to dokładnie w miejscu usytuowania dzidzisia,w podbrzuszu i obszar był malutki. Zwaliłam to na karb jelit, choć jelita swoją drogą dawały mi w kość.Wczoraj wieczorem to samo i tym razem na 100% jestem pewna że to już,te pierwsze delikatne głaskania.
 
Tusen no na pewno:) W drugiej ciąży, 15tydzień to już na pewno dzidzia raczej:)
Dzisiaj już nic nie czułam, ale z Zosią też na początku czułam co kilka dni i stopniowo robiło się regularniej.
 
Termin mam na 07-06, czyli to 16 tydzien. Przytylam juz prawie 5 kg (zawsze mialam niedowage wiec sie nie przejmuje), brzuch mam juz spory, wiec w sumie sie bardzo nie zdziwilam - od kilku dni zwlaszcza wieczorami jak sie poloze czuje delikatne ruchy. Z pierwszej ciazy nawet nie pamietam tego pluskania, dopiero pierwsze kopniaczki w 20 tyg. Niesamowite jest to uczucie, slubny juz nie moze sie doczekac kiedy on cos poczuje.
 
Termin mam na 07-06, czyli to 16 tydzien. Przytylam juz prawie 5 kg (zawsze mialam niedowage wiec sie nie przejmuje), brzuch mam juz spory, wiec w sumie sie bardzo nie zdziwilam - od kilku dni zwlaszcza wieczorami jak sie poloze czuje delikatne ruchy. Z pierwszej ciazy nawet nie pamietam tego pluskania, dopiero pierwsze kopniaczki w 20 tyg. Niesamowite jest to uczucie, slubny juz nie moze sie doczekac kiedy on cos poczuje.

Piękny termin - ja się urodziłam 7 czerwca hehe :-) bliźniak ;-)
 
reklama
Ja mam termin na 07/08.06.:-) Ruchów chyba jeszcze nie czułam... Napisałam chyba, bo być może to co czułam przedwczoraj nie było efektem słusznego obiadu ;-)
 
Do góry