reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Temat na forum 'Czerwcowe archiwum' rozpoczęty przez ramari, 18 Październik 2010.

1. ramari

ramari Fanka BB :)

Dodaje nowy temat,
    Wiem, że na krągłości jeszcze za wcześnie. To będzie nasze miejsce gdzie będziemy mogły się chwalić naszymi brzuszkami. Ja jako mama wiem, że brzuszka po porodzie brakuje więc cieszmy się nimi jak najwięcej :-D:-D:-D

2. agabre

agabre Fanka BB :)

ja jeszcze nie mam brzuszka za to piersi urosły o co najmniej jeden rozmiar :D

3. reklama
  4. ramari

U mnie w pierwszej ciąży z B na D, po karmieniu wrócił do swojego rozmiaru ale tylko na miesiąc bo teraz znowu D :) Taki mógłby zostać.

5. agabre

mój od początku ma rozmiar D zastanawiam się, do ilu dorośnie

6. ramari

Mi urósł na początku ciąży i został taki do końca, potem (po porodzie) był tylko trochę większy jak się mleko zebrało.

7. Martynek

Martynek Zaciekawiona BB

Ja już mam jakieś 3 kg na plusie, przez rzucanie palenia. Ale od tygodnia jestem wzięta ostro w garść i pilnuję się... ;) Może się jakoś wyrówna... Cycki jak donicki ;]

8. Luisiana

Luisiana Fanka BB :)

9. agabre

no jak ładnie :D mi na razie bardziej odstaje górna część brzucha (okolice żołądka) a to chyba związane jest bardziej z problemami trawiennymi.

10. reklama
  11. Luisiana

Luisiana Fanka BB :)

hmmm a tak sie zastanawiam czy to jaki brzuch miały nasze mamy w trakcie ciązy może miec wpływ na to jaki my bedziemy miecc? słyszałyście o takim czyms ? bo u mnie w rodzinie kazda kobieta mówi że w czasie ciaży wyglądała jak ''maciora'' haha :p i mi mama powiedziała że zapewne też tak będę mieć :-)

12. agabre

coś w tym chyba jest, mojej mamie poszło w biodra na początku i u mnie jest podobnie, brzuch nie urósł a w spodnie się nie mieszczę ;) W końcu podobny mamy do naszych mam kod genetyczny i podobnie możemy wyglądać w ciąży :) Luisiana, pilnuj się, nie wcinaj za dużo słodyczy, to może bieg historii odwrócisz ;)

Poleć forum