reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Luisiana możliwe, że w pewnym stopniu jest to rodzinne. Czego w takim razie Ci nie życzę. A brzuszek jak na 7 tydzień to masz naprawde spory :)

To mój z przełomu 28 i 29 tygodnia :)
 

Załączniki

  • PC223771@@.JPG
    PC223771@@.JPG
    26,9 KB · Wyświetleń: 97
Ostatnia edycja:
reklama
no u mnie brzuszka nie widać i mam nadzieję że narazie tak zostanie za to cycki to z rozmiaru 70/75 e urosły mi do 70/75 g no masakra.... ale za to jak się mój chłopak cieszy jak małe dziecko:)
 
reklama
Pewnie zanim się obejrzysz, będą wielgachne :) Niektórym kobietom zaczynają później rosnąć... ;] Ja obawiam się, że przytyję w ciąży jak wieloryb kral, a moimi majtkami będzie można poławiać ławice sardynek ;/ Wszystko przez zero silnej woli :p






 

Podobne tematy

Do góry