reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Dziewczyny fajne brzuszki. U mnie jeszcze nic nie ma, bo to nawet jeszcze nie 5 tydz
larvunia no własnie taki brzuszek by mi się marzył. Zero tluszczyku na boczkach a to co miało się rozrosnac poszło do przodu i tyle.
Co do genów to mam nadzieje, ze mam po mamie. Po niej nie było widać, ze jest w ciąży prawie do końca a do tego ja się urodzilam całkiem sporawa 3650 i 56 cm.
 
reklama
larvunia, o żesz w mordę ... niezły brzuchol miałaś ;-)
to mój z 36 tyg :tak: i w sumie taki został do końca ... a dzidzia 3600, 55 ;-)
tym razem też bym wersją mini nie wzgardziła, bo łatwiej by mi było młodą nosić :tak:
 

Załączniki

  • IMGP6016b.jpg
    IMGP6016b.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 67
jol kazda ciaza jest inna ;-)
moj sie smial juz pod koniec ze jak biedronka jestem, bo jak sie poloze na plecy to juz wstac nie moglam heheheh... ten 9 miesiac byl dla mnie najtrudniejszy, wogole organizm wode zatrzymywal i puchlam strasznie, przy porodzie ok 10 kg stracilam :tak: a mlody 3880 wazyl
 
reklama
Shalimar ja nie mam żadnej rozciągniętej skóry na brzuchu, jedyne co mam po ciąży to blizna na pępku. Dwa lata przed ciąża ostatecznie wyjęłam kolczyk z pępka,ale dziura została, no i w czasie ciąży poszła od tego blizna- MASAKRA!!!Jakbym wiedziała nigdy bym pępka nie przekuwała:( A mięśnie brzucha ponoć trzymają, utrudniają "wyskok"brzuszka. No i wiem że wiek też niestety ma znaczenie, młodsza skóra szybciej się regeneruje i dużo mniej wysiłku kosztuje to kobiete. Ale nic się nie martwcie, ja jestem pewna że po drugiej ciązy natura nie będzie dla mnie pewnie aż tak łaskawa i tą skórę potraktuję jako super pamiatkę i dowód na to że jestem mega kobieca- bo mam dzieci:)
 

Podobne tematy

Do góry