reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Jol ale maleńki brzuszek :) ja też miałam mały ale nie aż tak chyba, a mały miał zaledwie 2300. Końcówka ciąży przypadała mi na luty, 3 marca urodziłam i w sumie to większość sąsiadów pytał skąd dziecko mamy :D Jakbym miała wybierać to też wole taki mały bo przynajmniej mogłam buty zawiązać.
 
reklama
adkkd4.jpg


sbug6q.jpg

7 tydzien -------> a tutaj prawie 8

niewiem czy jakas roznica jest :-D

ale zrobiiłam zdjęcia więc dodaje :-)
 
A ja się zaczynam martwić, niedługo kończy się 9 tydzień a u mnie nadal nic nie widać, może dlatego, że dość pulchna jestem i brzusio się chowa. Za trzy tygodnie USG i zobaczymy, czy dzidzia rośnie. Jedynie biodra mi się rozrosły i biust urósł
 
a tam niema sie co martwić ;-) każda ciąza jest inna.. u jednych widać odrazu u drugich gdzies 0d 4-5 miesiąca ;-) głowaa do góry
 
Temperatura też mi spada :( nie jest to jakiś drastyczny spadek, o 1 kreskę co 10-12 dni, ale tendencja jest w dół :( nie wiem, czy to już łożysko zaczyna działać i przejmować część funkcji, podobno po pierwszym trymestrze temp. wraca do normy a u mnie się niedługo zacznie 10 tydzień.
 
Hej ja jestem tutaj nowa - obecnie jestem 7 tc i jak na razie też zero brzuszka - ale jak byłam w ciąży z moją córeczką to brzuszek zaczęło być widać ok 20 tc tak że mamy czas - Luisiana ma rację że nie ma się czym martwić bo każda ciąża jest inna :)
 
reklama
no ja jestem w drugiej ciąży i szczerze mówiąc jestem w szoku że po tak krótkim czasie cokolwiek jest widoczne...ale zdjęcia mówią same za siebie...:)
 

Podobne tematy

Do góry