reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Mam dokładnie tak samo... Aż oczy wychodzą na wierzch. :) Mam nadzieje , że mnie też niedługo to minie. Jak tam wasze brzuszki dziewczynki? Bo dawno nikt nie pisał... :)






 
reklama
rosną, rosną, to mój :-) 7 tygodni, 6 dni - czyli koniec 8 tygodnia ciąży

koniec 8 tygodnia forum.jpg
 
Ostatnia edycja:
a mnie wczoraj tak wywalilo,ze jestem w szoku....juz nie da sie ukryc ze jestem w ciazy:) nawet sie ucieszylam bo mam brzuszek i tak ciazowo wygladam tyle, ze ludzie zaczna mnie wypytywac a ja chciałam tego jak najluzej uniknac.
 
Witam,
jestem tu nowa:) i cieszę się, że znalazłam to forum. Może trochę o mnie:
jestem w 7 tygodniu ciąży, mam 28 lat i nie mogę się doczekać maleństwa.
Mam pytanie: do kiedy należy wybrać już lekarza prowadzącego? Ja na razie byłam tylko raz na usg następną wizytę mam dopiero w 9 tyg. Czy to jest ok?
 
reklama
Doris, Luisiana, śliczne całkiem ciążowe brzuszki ;-)

ja miałam wrażenie, że w tej ciąży coś szybciej ruszy, ale na razie nic a nic ... waga nawet lekko spada :baffled:
 

Podobne tematy

Do góry