reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Ja jestem w ósmym tygodniu i chociaż na razie sporo schudłam to brzuszek znacznie urósł! Musiałam kupić spodnie ciążowe bo ledno się zapinałam w moich starych, pomimo, że na pupie i nogach wisiały jak worek. Moje piersi zaczęły rosnąć chyba tydzień po poczęciu i wciąż rosną. Przed ciążą nosiłam 75E, obecnie nie wchodzę w 75F a większych nie znalazłam w moim mieście. Nie wiem co będzie dalej, ale już nawet nie mogę się położyć na boku, bo uciskam piersi. Masakra...
 
reklama
ja nosiłam zawsze C lub D w zależności od firmy a teraz mam F. Na szczęście jakby tendencja wzrostowa się zatrzymała :)

brzuszka nie widać jeszcze, bardziej biodra, przybyło mi 4-5 cm :) ale w kilogramach nie ma różnicy. Schudły za to uda i ramiona. Wyglądam teraz jak kuleczka z kończynami ;)
 
Mój brzuszek już całkiem, całkiem. Wieczorem 4-5 m-c jak nic! Ale mi się już przed ciążą przytyło z 2 kg . Zupełnie nie wiem dlaczego, bo ja latem tylko owocki i warzywa wcinam i zawsze od tego traciłam kg. W ogóle to mam przeczucie, że w ciąży b. przytyję, chociaż po mojej mamie nie było widać nic nawet w 9 m-cu. No ale ona do dzisiaj szczypiorek, a ja taka normalna- rozmiar 38:)
 
Aestima, mój też jakiś taki okrąglejszy a to dopiero 6tc licząc od owu :) i jak się ważę to niby przez dwa ostatnie tygodnie przybyło mi 2kg :) tylko że ja naprawdę mała i chuda i może dlatego mnie już tak wypycha, że nie mogę spodni dopiąć, tzn, dopnę ale męczę się strasznie z tym później :) kurcze to co to będzie ze mną w 7-8mcu?? :)
 
Ja na razie zatrzymałam się w obrastaniu w tłuszczyk a po brzuszku nic nie widać. Ale może to dlatego, że ostatnio często mam zwroty... ;) Natomiast jest jedna rzecz, która mnie niepokoi. Mianowicie kłucie w dole brzucha, pojawiające się przy gwałtownych ruchach, lub np. gdy kaszlę? Ma któraś z was coś takiego? Poprzedni lekarz, kiedy o tym usłyszał, zapisał mi duphaston ale nie wyjaśnił o co chodzi i dlaczego tak się dzieje... Wizyta u nowego doktorka dopiero 08.11.





 
Martynek
ja mam to samo, też takie ukłucia albo ciągnięcia.
Dowiedziałam się dziś, że to tak bola wiązadła jak się rozciągają od powiększajacej się macicy.

A co do wagi, to u mnie stale do przodu. Boże, normalnie obrastam w tluszczyk, no ale ja stale jem :-)
Brzusio też powiększony (a to dopiero 8 tydzień) ale w większej części chyba ze względu na tłuszczyk, chociaż to moja 3 ciąża i w każdej kolejnej podobno szybciej widać.
 
Ja brzuszek mam w zaleznosci od pory dnia.Ale juz od dawna nie jest plaski.:-(
Małe wypuklenie przewarznie jest z samego rana,po porannej toalecie oczywiscie.
W ciagu dnia nabiera rozmiarow.Ale on nie jest twardy raczej miekki,i czasami boli kiedy leze na brzuchu.

Martwi mnie ze ni mam ciagniec i kluc,swiadczacych tak jak mowicie o rozciaganiu sie macicy.
Hę ale ostatnio wszystki mnie martwi ,zastanwia i niepokoi:-:)-:)-(
 
chyba za mono się przejmujemy...;] Mnie martwi kłucie - ciebie brak kłucia:-p Każda z nas jest inna i inaczej doświadcza pewnych rzeczy;-) Mam nadzieje, że wszystko się poukłada :-)






 
reklama
Martnek ja również mam kłócia zwłaszcza jak za szybko wstanę od razu muszę sie zgiąć i niefajnie to wygląda. Jak byłam przeziębiona to bałam się kasłać ale juz na szczęscie mam to coraz żadziej:)
 

Podobne tematy

Do góry