reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

reklama
Nie wiem na ile to możliwe, ale w szkole rodzenia jedne zajęcia były z panią psycholog, mówiła że dziecko rozpoznaje nas w brzuchu nawet po dotyku. Faktycznie jak my dotykamy brzuszka to Grzesiowi to odpowiada i często do nas puka. A jak próbują moi znajomi to jest ciiiszaaaa. Nie mówiąc już o imprezkach, wtedy dziecka nie ma w brzuchu.
 
Mi liczyć nikt nie kazał, ale za każdym razem jestem pytana czy czuję ruchy prawidłowo (w domyśle czy dla mnie to norma czy obserwuję jakieś odstępstwa, które mnie niepokoją).
W szpitalu też kazali mi liczyć trzy razy dziennie - od razu zaznaczyłam , że niekoniecznie w tych godzinach dzidziuś jest aktywny, to położna powiedziała, że nie szkodzi, ale tylko te podane godziny mam kontorlować :eek: A na koniec był jeszcze jakiś śmieszny mnożnik do ilości tych ruchów (bez komentarza).
Jak mi się teraz dzidizuś rusza mniej (w sensie nagle dociera do mnie, że dawno się nie ruszało - analiza: aha, czułam ruchy rano, a teraz już południe - to od razu włancza się czujność i liczę - najczęściej do 10 i od razu sie uspokajam.
 
No moj baczek to chyba bardzo kontaktowe dziecko bedzie pana doktora kopie dziadkow kopie na poczatku cicho siedzial i tak niesmialo kopniaczki sprzedawal a teraz...:-)
A dzisiaj to juz wogole jak zaczal o 4 tak nie dawno skonczyl:-)
 
Kadza pewnie jakbyś powiedziala, ze masz problemy z wychwyceniem ruchów to lekarka wtedy napewno kazalaby Ci liczyc :)
Mnie polozna pyta czy sa- to jak odpowiadam, ze przez wiekszosc doby to jaki sensu to ma liczenie :-)
Moje dziecko ma za to ADHD naprawde sa niewielkie momenty ciszy :frown::rofl:
Ale ja taka panikara jestem, ze mnie to cieszy..

A i u nas tatus to mega uspokajacz - tego sie slowami nie da opisac! Naprawde lepiej mu zobaczyc jak wariuje jak poczuc! Reke przylozy cisza..wezmie potrafi sekunde po walnac w tym miejscu :-D Mały buntownik hihi

No i czkawki... wlasnie wsytartowal z trzecia w przeciagu chyba godziny :dry:
 
Tunia na karate będziesz musiała zapisać jak tylko nauczy sie chodzić ;) kto wie może nowego mistrza swiata pod sercem nosisz :D

Atomowka zjedz coś albo napij sie duszkiem czegoś zimnego, może malenstwo poprostu śpi , mój Alex tez dziś spokojny był a po obiadku jak wystartował :p jeżeli to nie pomoże zadzwoń do szpitala albo jedz nigdy nie zaszkodzi sprawdzić, a i ty będziesz spokojniejsza. Ja tez panikara jestem tylko coś za cicho od razu go szturcham , tak na wszelki wypadek
 
atomowka moze leniuszek mu sie wlaczyl zjedz cos slodkiego, a jak nie poskutkuje to moze jedz do szpitala ja sobie juz teraz obieclam ze jak sie nie bedzie ruszal dluzszy czas to jade odrazu zeby mieli sie tam na mnie patrzec jak na nie normalna pojade i koniec lepiej sprawdzic.
 
reklama
Do góry