reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy płodu a temperament maluszka?

u mnie też się sprawdziło..moi chłopcy kopali w brzuchu strasznie, jakby chcieli chodzić... po porodzie byli złotymi maluchami, jedli i spali.. ale jak tylko zorientowali się, że istnieje świat poza łóżeczkiem, to dali mi popalić... do dzisiaj łobuzują okropnie... są ciekawscy i to bardzo... wszędzie ich pełno...
teraz w brzuszku siedzi kolejny chłopczyk i wszystko wskazuje na to, że nie będzie różnił się temperamentem od starszych braci :)
 
reklama
No cóż ja jestem mamą 6 pociech.Jak byłam w ciąży z każdym z nich,to ruszały się z różną częstotliwością,fal Dunaju na brzuszku nigdy nie miałam.Za to teraz mam najstarszą córcię spokojną,a resztę '' ADHD-owcy'' i pędziwiatry.
Czasami w domu mam niezły sajgon,zwłaszcza,kiedy młodsi chłopcy bawią się w wojnę i wydają różne dźwięki ze swoich gardełek,a mój najmłodszy 21 miesięczny Franulek albo im dokucza,albo płacze jak starsi jego wyganiają.


podziwiam za cierpliwość
ja sama miała czwórkę rodzeństwa i teraz jest super... kiedyś bywało różnie, szczególnie podczas zabaw :)
 
ja mam tylko siostrę i świetny kontakt z nią, aż szkoda że byłyśmy tylko we dwie, chciałabym żeby mój maluch też miał rodzeństwo :)
 
u mnie też się sprawdziło mały w ciąży zachowywał się jak piłkarz nie dawał mi wcale spać, ani dzień i noc już myslałam może ma ADHD czasem to, aż byłam przerażona, gdy kopał i ruszał się pełną parą zaraz miałam jakieś schizy. Mały się urodził jest bardzo silny kopie na maksa szaleje itp.. jest bardzo wymagający i co trochę lubi robić co innego, bo mu się nudzi, a ma dopiero 7 tyg, aż strach pomyśleć , co będzie później... :p
 
u mnie też się sprawdziło, Ania w brzuszku była bardzo ruchliwa. Cały brzuch mi chodził na wszystkie strony, kopała mnie po wszystkich narządach wewnętrznych. Na jednej z wizyt u gina jak chciał sprawdzić jej bicie serdeuszka tak kopała, że nie można było posłuchać, bo kopniaki zagłuszały. Ale lekarz cierpliwie czekał, aż się uspokoi (20 minut to trwało) i powiedział, że jest bardzo ruchliwym dzieckiem:-D

Dzisiaj też wszędzie jej pełno, wcześnie zaczeła chodzić i mówić. W nocy wybudzała mnie w ciąży, wybudza i teraz - więc od ponad 2 lat nie mogę się wyspać:sorry:
 
rossa, nie załamuj mnie :))) 2 lata! wychodzi na to że muszę teraz jak najwięcej spać, na zapas... no i jestem zdeterminowana żeby mocno angażować męża w opiekę ( on na razie jest bardzo na "tak" więc o tym potencjalnych niedospanych 2 latach nic mu nie powiem :) Mam nadzieję że nawet jeśli będzie takim wulkanem energii po urodzeniu jakim jest teraz to od czasu do czasu po prostu będzie musiał zregenerować siły :) Trzymam kciuki za Twój i Ani spokojny sen, niech nawet sporadyczny:)
 
Do góry