reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rumien po kleszczu!!!

aniaopapon

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Październik 2017
Postów
158
Dziewczyny ratunku czy ktoras miala do czynienia z rumieniem po kleszczu? Kurde od jakis 2 tygodni w okolicach pachwiny mam takie jakby uczulenie...swedzi jak cholera i wlasnie przyszlo mi na mysl czy to nie rumien [emoji87][emoji85][emoji87]
1508697949-731af03f8b81eaf9-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli miałaś do czynienia z kleszczem to powinnaś się zgłosić do lekarza po antybiotyk.( Jeśli sobie nie przypominasz to się dokładnie oglądnij czy go nie masz).
jeśli nie to może jesteś na coś uczulona. Ja miałam coś podobnego i okazało się że to alergia na proszek do prania
 
Nie mialam kleszcza nigdy... Cala sie poogladalam i nic... Swedzi to jak cholera wiec moze to nie rumien od kleszcza... Dzis ide do lekarza

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry