reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama
Jaki materac do łóżeczka polecacie? Czytałam wiele opinii na temat gryczano-kokosowych, wg wielu te są najlepsze.. ale może macie jakieś zdanie na ten temat? ;-)
 
Kochane mamusie zapraszam was bardzo serdecznie do mnie na strone poswiecona moim wyrobom dla maluszkow. Facebook.com/zuzulakids
 
Jaki materac do łóżeczka polecacie? Czytałam wiele opinii na temat gryczano-kokosowych, wg wielu te są najlepsze.. ale może macie jakieś zdanie na ten temat? ;-)

Fiki Miki Gryko Lux. Syn używa od ponad roku i mogę go spokojnie polecić. Do tego nie jest tragicznie drogi (90 zł). Jeśli będę miała drugiego dzieciaczka, to i dla niego wystarczy. :-)


A co do ubranek, polecam: ciucholandy, wyprzedaże, kupowanie używanych ciuszków na aukcjach internetowych i wymiany ze znajomymi mamusiami.
 
hmm a ja pytanie dotyczace ochraniaczy na materac, czy wedlug was lepiej zakupic zwykle przescieradlo i do tego jakas ceratke lub podklad, czy lepszym rozwiazaniem jest przescieradlo nieprzemakalne z membrana?
 
Cześć :) Jeśli kompletujecie wyprawkę, szukacie torby do wózka, zabawek dla niemowlaków, dobrej butelki, przewijaka, akcesoriów do wózka itp to zapraszam na www.bibabu.pl :)
 
ja sporo akcesoriów dla niemowaka kupiłam od Akuku bo mieli super ceny, natomiast co do ciucholandów, tez kupuje, jak najbardziej
 
reklama
Zgadzam się z Heras. Też czasami kupuje ciuszki w Pepco. Są bardzo ładnie no i ceny maja bardzo przyjemne dla portfela :).
 
Do góry