reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Witam, ja ze swej strony polecam sklep, w którym sama się zaopatruję- www.junior-euromall.pl ,ze względu na wysoką jakość oferowanych produktów, jak i gwarancje bezpiecznego zakupu. Nigdy jeszcze nie była niezadowolona, jeśli zdarzały się jakiekolwiek problemy, szybko i grzecznie były rozwiązywane:)
 
reklama
Dla swojego synka kupowałam rzeczy w www.szipszop.pl Body i spodenki przede wszystkim- spodenki nie do zdarcia, kolana sie nie wypchały nawet gdy mały raczkował. Bodziaki fantastyczne! No i ceny niskie co dla mnie bylo ważne.
 
Nie myślałam o zakupach dla dzieciaczka przez Internet, ale w sumie może to i dobry pomysł. Nie raz już nie raz kupowałam coś dla siebie. Chyba się skuszę.
 
[FONT=&quot]Polecam junior.euromall.pl. Kupiłam w tym sklepie już kilka rzeczy i mam o nim jak najlepsze zdanie, szczególnie ze względu na duży wybór i bezpieczeństwo zakupów.[/FONT]
 
Witam! Polecam Allegro, zastanawialiśmy się z mężem jaki wybrać wózek, odwiedziliśmy parę sklepów, okresliliśmy jaki model nas interesuje, a następnie znależliśmy na allegro uzywany w dobrym stanie, róznica ceny prawie połowa i jesteśmy bardzo zadowoleni, jeśli się okaże że nie będzie spelniał naszych oczekiwań to też go wstawimy na allegro i nie stracimy na tym tak dużo jak byśmy kupowali nowy. Pozdrawiam Magda
 
reklama
witam
czy ktoś miał styczność z wózkiem:
BABY DESIGN ESPIRO VECTOR 4 AIR 2009+FOTELIK!!! (671752885) - Aukcje internetowe Allegro
dajcie znać jeśli tak bo dziś go oglądałam z M. i nam sie nawet spodobał, ale chcemy sprawdzić opinie. pozdr
poczytaj sobie tutaj-
http://forum.gazeta.pl/forum/w,22462,94237775,94237775,Espiro_Vector_4_Air_baby_design_ktos_ma_.html

http://forum.gazeta.pl/forum/w,2246...TOR_4_AIR_wozek_ESPIRO_2_w_1_BABY_DESIGN.html

Jak dla mnie- byl za twardy w sensie zawieszenia- niemoznosc bujania dzidzi, no i ten kosz na zakupy to smiech na sali. No i dla mnie najwiekszy mankament- mala gondola. Moja dzidzia bedzie pazdziernikowa, wiec bedzie dlugo jezdzic gondolka i w dodatku zimowo, tak wiec najwazniejsza dla mnie byla duza i ciepla gondolka, ktorej w Vectorze brak. Ale z drugiej strony to jeden z najlzejszych wozkow, wiec jesli mieszkasz w bloku bez windy i prowadzisz mobilny tryb zycia i nie zalezy ci na bujaniu, a dzidzia krotko bedzie jezdzila w gondolce- to uwazam ze wybor jest trafiony. Cena przyzwoita, fajny design. Czemu nie. Nie ma idealnego wozka, wszystko zalezy od Twojej indywidualnej sytuacji:tak: pozdrawiam!
 
Do góry