reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sałatka - pomysły??

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
11 167
Mam ochotę zjeść na kolację sałatkę, ale wszystkie, co mi przychodzą do głowy już mi się przejadły.
Podrzucicie jakieś pomysły??
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki za pomysły!!

A co do wczoraj - to okazało się, że mam w lodówce łososia z terminem "do jutra" i kilka napoczętych serków almette... Więc skończyło się na kupieniu bagietki i wykonaniu kanapeczek: bagietka/serek/łosoś/sok z cytryny/pieprz. I miałam jeszcze wino do tego ;-)

Ale niektóre pomysły powyżej ciekawe i na pewno wypróbuję :)
reklama
Rukola, suszone pomidory, łosoś wędzony (można podpiec w piekarniku lub zrumienić na patelni), pestki dyni lub słonecznika, oliwa z pomidorów suszonych lub zwykła, ewentualnie ser feta i makaron.
Tuńczyk lub inna rybka, kukurydza, ogórek konserwowy, czerwona cebula, majonez.
Drobno posiekana świeża pokrzywa (lub szpinak), rzodkiewki, pomidorki koktajlowe lub suszone pomidory, papryka, prażone nasiona slonecznika.
Cząstki grapefruita, ogórek zielony, sałata, świeża żurawina lub pestki granatu.
Pomidory, sałata, czerwona cebula, mozzarella, pestki granatu.
Ja lubię też wszystkie salatki przypominające grecką, ale np. zamieniam ser feta na podpieczoną kostkę lub plastry oscypka ;)
 
Makaron z zupek chińskich, papryka, groszek, kukurydza, kurczak, ogórek konserwowy i można wymieszać z majonezem ale nie jest to konieczne. Te przyprawy z zupek chińskich dodajesz to tej sałatki i nic więcej niczym nie przyprawiasz.
Spróbuj tak , zupka chińska z vifona czerwona , ser , szynka w kostkę, ogórek zielony i papryką, do tego majonez bajak aaa i przyprawą z zupki
 
reklama
Do góry