reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Cleo o 18.00 to juz raczej trudno o sloneczko ::)
Ale usmiechnij się jutro dzień wagarowicza, i proponuje wagary z pracy, ewentualnie z domu od garów i dzieci ;D
Ja sie zdecydowanie usmiecham bo czuję,że wiosna idzie ;)
 
reklama
Wiecie co u nas w lubuskiem świeci słoneczko i jest bardzo ładnie.
Jak patrzyłam w int. na pogode to ma być coraz cieplej.W niedziele to ponad 15C.
Aż się człowiek lepiej czuje :D
 
Za to po niedzieli znów ma być zimno. Czy na święta bedzie już prawdziwa wiosna (trawka zielona, krokusy w ogródku, listki na drzewach)?

Dziś rano byłam na "upuszczaniu"krwi. Wyciagneli mi całą strzykawe i to nawet nie wiem kiedy (nie przepadam za pobieraniem krwi). Wszystkie wyniki bede miała w piatek a w poniedziałek ide na USG i podejrzę mojego Dzidziolka.

Spotkałam dziś koleżanke z podstawówki, która rodzi za miesiąc ale wcale po niej tego nie widać, Jak na moje oko to wygląda no może na 6 miesiąc - przytyła narazie 6 kg.
 
Wiosna wiosną a mnie ani troszkę lepiej - wręcz odwrotnie. Jutro koniecznie do lekarza ide, mam juz dosć. Wieczorem wziełam fervex (czy jak to sie tam pisze) ale nie jestem pewna czy mozna ale skoro moge apap a jest on na paracetamolu i ten ferveks też to chyba nic sie złego nie stanie. W każdym razie musialam cos wziąść bo czułam sie fatalnie.
Odkad odporowadziąłm mała do przedszkola to nic nie zrobiłam. Od razu do łóżka sie walnełam,spałam z 2,5 godziny. Nic nie zrobiłam. Nie mam sily.
 
Cleo, znam to uczucie - ja tak się rozchorowałam na początku ciąży. Byłam tak słaba, że nic nie robiłam, tylko leżałam. Idź koniecznie do lekarza, a potem wyleż to, bo za długo już Cię męczy.
 
Witam Kochane :) bardzo rzadko zagladam i nie wiele pisze ale ciagle Was sledze ;) mam jedno pytanko dzis prawie od samego rana czuje takie mroweczki igielki hmmmmm nie wiem jak to jeszcze okreslic , powiedzcie mi ma ktoras z Was cos takiego?? Pozdrawiam w ten ''piekny '' wioseny dizne
 
reklama
Ale na brzucu Agi? ;) Ja mam trochę podobnie mam wrażenie, że to skóra się rozciąga. Wcześniej czułam trochę jakby mnie coś smyrało od środka ale teraz już nie.
 
Do góry