reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Annna kupilam x-lander wersje limitowana, nawet mp3 byla w zestawie:-D
X-LANDER XA BOARD BOY+GONDOLA+FURA GRATISÓW+WYS 0 (920539329) - Aukcje internetowe Allegro

teraz jak widze ta cene to mam ochote skoczyc z balkonu, mysle, ze nawet obecnej ceny nie jest wart. musze wystawic go na allegro ale jak dostane polowe ceny to bedzie sukces. mam jeszcze w zestawie fotelik samochodowy w ktory moje dziecko juz sie nie miesci, gondola tez za ciasna - KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak ide po chodniku to moje dziecko tak lata jakbym szla po jakis kamieniach...

Piotr mial wozek emmaljungi - to jest mercedes, zajebisty ale cholernie teraz drogi
Normalnie ful wypas slyszalm onim no ale ja mojej niemoglam go kupic super tylko tak jak mowisz cen wysoka. Moja tez byla mala moje dziecko mialo 3 miesice i musilm juz znienic na spacerowke terz tkie mle gondole to do wszystkich robia. To widac ze jednak czasami nie warto kupywac drogiego jak mowisz
82954b7d65eee6f39.png

ticker.php
 
reklama
Hej Dziewczyny! Dzisiaj sobie przypominalam jak to bylo na forum jak jeszcze bylam w ciazy :) Pamietacie te czasy, kiedy dziennie powstawalo na forum 20 stron? Wtedy bylo ciezko nadrobic po godzinie nieobecnosci :)) Szkoda, ze nie ma juz Nas wszystkich tutaj :( Ja mam wozek gleboki taki : http://www.gz-zabik.pl/wozki/718924maxim9.jpg , kupilam go od kolezanki (pewnie co niektore z Was pamietaja ;-)) chyba za 400 zl. razem z fotelikiem, niby jest wielofunkcyjny, ale, ze mi sie znudzil w sumie i jest juz troche zniszczony, to mam go zamiar oddac kolezance, ktora niestety nie ma dobrej sytuacji finansowej z mezem i kazda pomoc im sie przyda :) za to kupilam sobie ta spacerowke : Lekki alu. 4kg wózek SLAPI - 5 kolorow + Gratisy (915975374) - Aukcje internetowe Allegro kupowalam go w hurtowni dzieciecej i byl tylko kolor czerwony i niebieski, a ze mi sie niebieski nie podobal to wzielam czerwony :) Tak jak wiekszosc z Was tez uwazam, ze nie ma co szpanowac :) Duzo x-landerow jezdzi po miescie, ale w sumie nie roznia sie niczym od tanszych wozkow (oprocz marki). Wozek kupuje sie dla siebie a nie dla dziecka, to moje zdanie :) Dziecka nie obchodzi marka wozka, w ktorym jezdzi, wazne, zeby jezdzil :))
Agugucha pracuje pracuje :) latam po hotelu jak postrzelona haha Dzisiaj porzynajmniej tak bylo, bo nie bylo pana malarza w pracy hahaha w sumie nawet nie wiem czy jest malarzem :) Tak na nich mowimy, ale oni chyba ogolnie remonty robia, a nie tylko maluja, z reszta nie wazne :) a w foteliku, tak jak pisza Dziewczyny, dziecko moze lezec 2 godziny okolo, ale mojej kuzynki synek tez w dzien tylko w foteliku zasypial i tak spal sobie i spal i spal i wszystko jest dobrze :)
Katerinka mialam do Ciebie cos odpisac, ale za cholere nie moge sobie przypomniec co to mialo byc :/ Jak badania dna coreczki? Jak to z nimi jest? Trafilam ostatnio na takie pytanie w necie : "Czy wyniki badan wysylaja do rodzicow czy tylko do sadu?" i wlasnie mnie to zaciekawilo :) Wiesz (albo wiecie) moze jak to wyglada?
Agazoja to Ty pytalas o prezent na pierwsze urodzinki? Kurcze duzo Was tutaj haha ja Ci powiem, ze sama bede miala z tym problem i to dlatego, ze w sumie Nikos wszystko ma ....... ma nawet za duzo, bo te hustawki sa zupelnie niepotrzebne! Przynajmniej w moim przypadku, bo Nikos absolutnie nie chce sie hustac :/ wiec mi tylko miejsce w i tak malym pokoju zajmuja :/ mysle, ze takie rodeo jak ma Krropelka byloby fajne, albo moze jakis rowerek? Sa takie szczekajace haha albo chodzik-pchacz, podobno dzieci lubia takie :) Ten jest fajny :) ale czy to od roku .... hmmm http://www.allegro.pl/item915975227_rowerek_ufo_arti_daszek_bujak_efekty_rower_promo.html
Ciekawe co slychac u Dziewczyn (m.in. Samasamotna, Asuzana, Anowi .....), macie moze jakies informacje, czy u nich wszystko ok?
Nikos dzisiaj juz bardzo ladnie i wyraznie mowi Mama :D jestem zachwycona jak to slysze :-D a on jak tylko zobaczy, ze w tym momencie gdy wypowiada to slowo patrze na niego, zaczyna sie smiac i wytyka mi jezyk haha smieszne te dzieciaczki sa :D Jutro idziemy do okulisty :/ ehhh znowu jeden dzien wolnego i musze latac po lekarzach :( Mam juz tego serdecznie dosyc, ale czego sie nie robi dla dziecka :)
Nikos wlasnie chodzi w chodziku, mowi Mama i klaszcze w rece hahaha

A jeszcze mam pytanie :) Jaki polecacie fotelik samochodowy? Chodzi mi o taki wiekszy, chyba od 13 kg. Bo Nikos mi tez wyrosl juz z tego malego i musze kupic nowy, a w ogole sie nie znam :/
 
Ostatnia edycja:
Mloda ja Ci nic polecac nie bede bo jak sama widzisz doswiadczenie w dzieciach nic nie daje:-D. A z tym szpanem to fakt, ale uwierz ze polecila mi go kolezanka ktora pracuje w sklepie z rzeczami dla dzieci, jak ja spotkam to kopne w tylek!!!
moge jedynie doradzic, zebys kupila fotelik, ktory jest juz z odczepianym siedziskiem - jest troche drozszy niz te posrednie, ale bedziesz juz go miec na lata

co do forum to szkoda ze nie ma juz wszystkich. sama kiedys pytalam o samasamotna ale nikt nic nie odpowiedzial...
mam tylko nadzieje, ze dziewczyny swietnie sobie radza, dzieciaczki sa zdrowe i moze maja kogos u swojego boku komu poswiecaja wolna chwile - i nie mam na mysli dzieciaczkow:tak:
 
Gjoasia ups .... nie zauwazylam, ze Ty masz x-landera :zawstydzona/y: chodzilo mi po prostu o firme :) nie kazda Mama kupuje takiej firmy wozek dla szpanu, ale dlatego, ze uwaza ta firme za lepsza, ale jak widze kobiete, ktora chodzi w podartych ubraniach i pcha wozek X-Lander to mnie sciska :) sorry jesli Cie urazilam, nie mialam nic zlego na mysli :) Wlasnie taki fotelik z odczepianym siedziskiem przed chwila widzialam, cena nie rozni sie az tak bardzo, zeby trzeba bylo na niego zbierac latami, wiec chyba faktycznie skusze sie na ten :) Dziekuje za odpowiedz :) Ja ostatnio pisalam do Samejsamotnej na n-k ale w sumie tylko napisala, ze u nich ok :) Nie byla zbyt rozmowna :( ale tak samo jak Ty mam nadzieje, ze u wszystkich Dziewczyn jest wszystko w porzadku i kazda z nich ma kogos przy sobie ;))
 
Ja tez sie dolanczam do pytanie Mloda1 tez bym juz musiala kupic jakis fotelik bo moja juz wazy 10 kg
ticker.php
 
Gjoasia Ja mam poprzez fotobloga i gg kontakt z Samąsamotną, pisałam jej, żeby się tu odezwała, ale nie wiem, czemu tego nie zrobiła.
 
mloda a ile mial nikos jak kupilas ten wozek,SPADLAS MI ZNIEBA, ja szukam lekkiej spacerowki,bo dzis mi ktos peta zkepowal do wozka i upier.mi caly spiwor,dobrze ze wozek sie nie zjaral.a jak jestem sama to ide z wozkiem na raty a ten moglabym wziasc pod pache:-)
ja sie smialam z malarza ze masz na co popatrzec i to nie grzech:-D
a co do forum to byly czasy ,ja pamietam jak nadrabialsymy i byla fajna ekipa i ma nadzieje ze mamuski sie odezwa i bedziemy w komlecie :-)
gjosia oj widze zawirowania ale dobrze ze sie uklada :)
moj kubus np,nie miesci sie juz w lezaczku a tez tyle kasy i co dupa wystaja mu juz nogi, zaczyna sie podnosic do gory i tyle mialam lezaczek
a wozke wystaw na alegro moze akurat uda sie sprzedac
agugucha to dobrze ze ci sie udalo,i nie poddawaj sie karmienie piersia to nie laa wyczyn tak naprawde,ja co pare dni jak mam nerwa mam strasznie miekkie piersi i za kazdym razem mysle ze to koniec karmienia i zaczynma sie smiac ze mam kryzyz razem z piersiami,
ale ciesze sie bardzo ze kubus dobrze przybiera BO JUZ WAZY 7 KG:)))) i dlatego trwam w tym karmieniu,dobrze sie chowa i kasa zaoszczedzona oi to sa najlepsze motywacje do karmienia
orchidea wiesz agazoja ma racje ale ja ci moge podsunac rade z zycia naszego karmienia,ja tez karmie przez kapturki i kubus nie raz nie chce chwycic i tez myslalam ze to kolki,odtawialam koperek a to sie okazalo ze on nie byl glodny...odczekalam i jak juz jest naorawde glodny to chwyta az sie trzesie z radoscii nie ma problemu.czym dziecko starsze to sie lepoiej je karmi bo juz sie nauczysz sygnalow dziecka
carla ja robie zapasy jak cos jest w promocji
dzis np kupilam pamperst sleep play cos tam pomaranczowe za 28 zl-58 sztuk i wyszlo taniej niz biedronkowe,sa fajne rumiankowe.i takie bede kupopwac i zas pare groszy zaoszczedzone
kasia jak chcesz 300 alimentow to ile bedziesz rzadac za wyprawke
 
Ostatnia edycja:
Młoda Pamiętam te czasy, ale było tempo wtedy :happy: Naprawdę było ciężko nadrobić. Ja pamiętam ten Twój wózek. Od koleżanki, która Ci nie dała do niego torby, bo twierdziła, że nie ma, dobrze pamiętam? A ta spacerówka jest super i naprawdę lekka.4 kg całość waży? Ja teraz myślę, że lepiej było kupić samą gondolę, a potem dopiero spacerówkę, taniej by wyszło. Kupowałam wózek 3w1, za ponad 1000 pln, a teraz nie wiem, jak będzie ze spacerówką, czy też nie kupię czegoś mniejszego.
A jeszcze co do forum, to przeglądam czasem początki, tyle było wtedy niepewności we mnie, we wszystkich dziewczynach, które był wtedy w ciąży, a teraz już od kilku miesięcy mamy swoje dzieci przy sobie i wszystko się jakoś ułożyło.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :-) 30 marca idę z Wikunią na szczepienie, więc najlepiej będzie jak wtedy spytam sie lekarza co i od kiedy wprowadzać do jej jakże rozmaitego menu ;-) Mam nadzieje, że jej nawyk wpychania rączek i paluszków do buzi szybko mine. W sumie ma tak od samego początku, więc czekam aż jej sie nudzi tak jak bujaczek, niestety. A wpycha właśnie i paluszki i rączki, na zmianę. Cóz będę cały czas dawała jej smoka, bo z dwojga złego, to lepsze rozwiązanie.
Rany?! Jak te dzieciaczki szybko rosną. Jedne nie mieszczą się w gondoli, inne w fotelikach. Normalnie szok! :-)
Jeśli jeszcze nie ma dziecka, to tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawę z tego ile ono kosztuje. Wiadomo, że każda mama chce dla swojego dziecka tego co najlepsze, ale marka, nie oznacza, że coś jest dobrej jakości. Z drugiej strony, nie wszystkie tanie produkty się nadają. Bo czasami zuzywa się ich dwa razy więcej, co tez nie jest oszczędne. Ja na przykład używam pampersów "huggies", które nie sa najdroższe ani najtańsze, a jestem z nich zdowolona. I te postacie z disney'a :-D
Młoda - zadałaś dobre pytanie z tymi badaniami dna. Sama jestem ciekawa czy wyniki przychodzą tylko do sądu, czy sami zainteresowani je dostają. Może w końcu wkrótce się o tym przekonam... I fajnie, że pojawił się ktoś, kto może okazać się kimś więcej, albo przynajmniej dobrym znajomym. Może to niedyskretne pytanie, ale czy jeśli zaproponuje spotkanie, to dasz się zaprosić?
 
reklama
Nie chciałam tego pisać, ale muszę wyrzucić to z siebie... Ktoś wtajemniczony dał mi wczoraj do zrozumienia, że gdybym nie zaszła w ciąże to dawca prawdopodobnie nadal miałby ze mną romans, bynajmniej do momentu gdybym się dowiedziała prawdy o jego synu. Nie wiedziałam co odpowiedzieć na tekst, że "za bardzo skomplikowałam sytuacje". Jak można obwiniać za swoje podłe czyny niewinne dziecko? Liczył się tylko on i jego przyjemności. Tchórzliwy, pier... egoista. Wniosek przykry ale prawdziwy: nie mam za grosz szacunku dla tego człowieka, chociaż jest ojcem mojego dziecka. Najgorsze, że to też świadczy o mnie...
 
Do góry