reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

fikusek stooo lat, stoo lat. Alez masz juz mezczyzne w domu :)
Candy sliczny brzuszek. Spakowana juz? No fakt, porod jest straszny, ale przezyjesz. A potem zapomnisz :)

My tez dzisiaj bylysmy ogladac mikolaja i zrobic jakies zakupy prezentowo-swiateczne. Ale Sara nie chciala dac sobie pomalowac twarzy, nie zainteresowal ja mikolaj, najlepiej bawiila sie w Smyku probujac wszystkich zabawek po kolei. A potem poszlysmy na plac zabaw w sklepie - zreszta, sprobowalybysmy nie...Jak tylko zobaczyla logo to juz nic nie bylo w stanie odwrocic jej uwagi. Zmaltretowala mnie strasznie, bardziej niz godzina na silowni :)

Honey ja wcale nie mysle, ze jest cos zlego w wyjsciu na sylwestra albo wyjezdzie na narty - jak Sara miala 10 miesiecy to czmychnelam na weekend do Londynu. Po prostu czytajac Twoje posty mialam wrazenie ze nie cieszy Cie to ze pojedziesz, bedziesz ze znajomymi i pojezdzisz na nartach tylko to, ze bedziesz z daleka od dziecka. Jak juz pisalam, tez mi sie marzy wyjazd, ale jestesmy na etapie lekow separacyjnych wiec musze przeczekac...
 
reklama
fikusek STO LAT DLA SOLENIZANTA :)buziaki
carla no to super,ja tez bym chciala,tylko zebys cala wrocila he


a kubus dzisiaj zdemaskowal mikolaja na wystepie,podreptal sobie do niego,ten go na kolana a kubus pach za brode i juz mial ja na dole,ubaw co nie miara,mikolaj nie mogl przestac sie smiac a potem dzieci ktore podchodzily pytaly no to jak to jest z ta broda
czas szybko zlecial
 
Spakowana :)
czekam na moją pociechę, ale normalnie jak na szpilkach ;p

Troszkę jestem też smutna, ehh... nie tak miało być :( Muszę dać sobie jakoś radę, choć nie jest mi łatwo.

Wczoraj moja przyjaciółka urodziła chłopa, i nie chciała mi opowiedzieć porodu aby mnie nie straszyć ;p
 
Ostatnia edycja:
WESOLEGO MIKOLAJA:)

ja corci w nocy polozylam w nocy prezent,kupilam jej gre ta spadajace malpki,tylko wstala i juz gralismy,fajna zabawa i mozna tanio na alegro kupic,a kubus dostal autko-najlepsza zabawka
i moj maestro dzisiaj po raz kolejny oderwal tapete!!! jaki byl dumny z siebie
 
Ho Ho Ho! Wszystkiego naj z okazji Mikołajek drogie dzieci male i duze!

Sara dostala miedzy innymi spodnie nieprzemakalne na snieg- wchodzi do nich razem z glowa ;] Mikolaj mysli bardzo przyszlosciowo :)

Katerinka a widzialam te malpki, fajnie to wyglada. Ja tez 90% zamawiam na allegro - wychodzi znacznie taniej i jest duzy wybor. Pod choinke planuje znikopis kupic bo Sara rysuje tyle, ze niedlugo bedzie odpowiedzialna za wyciecie lasu...No i na allegro najlepszy wybor - wczoraj bylam w Glucku i taki znikopis jak na allegro za 75zl mozna kupic tam kosztowal 115....Zreszta...ogolnie rozbawily mnie ich ceny :)
Tapet nie mamy,ale dzisiaj krolewnie udalo sie bardzo czerwona szminka przeleciec cala lazienke...
 
adka Ty masz chyba to bardzo zamotane z tym ex. Cos tam chyba dla niej daje, dla malej ? Wiesz co, powiem Ci, ze ja jestem troche zlosliwa, ale nie zaprosilabym. Chociaz ja na razie chrztu nie robilam i nie planuje go, ale gdybym miala zrobic to na pewno bym nie zaprosila mojego "ex" w sumie ciezko mi tak o nim mowic, bo nie czuje, zebysmy kiedykolwiek byli razem. No to widzisz, ja mam tak jak Ty...Czasem juz nie moge. Zawsze bylam uczulona na wysokie dzwieki, ale teraz to juz nie moge tego zniesc hehe jak mam to non-stop. Wrocilam wczoraj z Krakowa, dzisiaj jestem troche swiezsza, mam lepsze spojrzenie na to wszystko. Wieczorem ide na Mikolajki. Dziewczyny z Wroclawia mam pytanie, znacie taki sklep River Island ? Jakie sa ceny? Ja go znam z Anglii, a tam wiadomo sa nizsze ceny.
 
charlene to masz uzdolniona corcie :)
ja kupuje wszystko na alegro praktycznie,ide u mnie obadac cene i zobaczyc i potem pach,jest duzo taniej nawet z przesylka,teraz szukam jeszcze jakis gier,bo mamy rytual wieczorem z corcia,jak kubus juz spi,godzinka dla nas,czytam jej ksiazke,malujemy,piszemy i chce tez grac, a juz jak ma checi to trzeba to wykorzystac,a potem idzie grzecznie spac i wtedy ja mam chwile dla siebie
a moze ty znasz jakies fajne gry,najlepije nie drogie oczywiscie??
 
witajcie ponownie dziewczyny

na pewno mnie nie pamietacie, pisałam tu kiedy jeszcze byłam w połowie ciąży. Dziś mój synek ma 3 miesiące. Próbowałam wcześniej kilkakrotnie się wbić, ale albo tematy mnie nie dotyczyły [kupki, zupki itp] albo jakaś dziwnie niemiła atmosfera się zrobiła :/ Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie.

Od 3 miesiąca ciąży jestem sama. Ojciec na dzień dzisiejszy widywac by małego chciał, ale płacić już nie. Mam zamiar podać go do sądu, bo obiecuje od dawna dac jakąś kasę a nie dostaliśmy od niego ani zł. Nigdy! Nawet do szpitala 2 razy przyszedł z "gołą ręką"... Do USC pojewchałam sama małego zgłosić, o chrzcie też go nie poinformowałam. Traktuję go tak jakby nie istniał. Wręcz zaproponowałam mu opcję, że pieniędzy nie chcę, ale żeby dał nam święty spokój i zniknął z naszego życia. Nie zgodział się- chce mieć udział w wychowaniu małego. Dodam, że przez całą ciążę ani razu się nie zainteesował nami, wyzywał, ubliżał groził. Byłam bliska od zgłoszenia tego na policję. Dziś wolę nie pamiętać tego, co wtedy przeżywałam co czułam.

Teraz jestem najszczęśliwszą mamuśką na świecie. Mam zdrowego cudownego maluszka, niczego więcej nie pragne tylko spokoju :) O facetach nawet nie chcę słyszeć, całe życie towarzyskie poszło na bok ale i tak jest pieknie :)

Pozdrawiam Was serdecznie :))
Postaram się tu zaglądać jak najczęściej, chociaż mały jest dość absorbujący a ja mam jeszcze na głowie naukę do zbliżającej się sesji oraz pisanie pracy mgr.
 
reklama
no kochane, co dostałyście od Pana Mikołaja ?

O mnie zapomniał w tym roku ;-) Jutro mam wizytę u Gina której nie mogę się doczekać ;p

Znalazłam wczoraj filmik o porodzie od A do Z - jestem przerażona !! zwłaszcza nacięciem. Znów mam delikatnego doła i tęsknie ciut za tym moim byłym chu*em ;/

ewat0rek84, nie znamy się, ale miło, że do nas zajrzałaś i cieszę się bardzo, że u Was wszystko OK.
Zbieraj tyłeczek i jak najszybciej podaj ex'a do sądu, chyba czuje się bardzo beztrosko i bez zobowiązań.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

Carlaa, nie panikuj, nie płacz tylko spróbuj :) Oferują pomoc, to sprawdź na ile tę pomoc Ci oferują.
Nie panikuj i nie rozmyślaj o najgorszym. Masz możliwość to próbujesz, a zawsze jak coś możesz zrezygnować itp. Powinnaś się cieszyć, że Tobie chcą dać to stanowisko ;) na 300 innych osób. Będzie na pewno dobrze kochana ;* trzymam kciukasy i czekam na relację.
 
Ostatnia edycja:
Do góry