reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Carlaa nie zastanawiaj sie tylko idz ! Ja tez bym z checia poszla do jakiejs pracy, bo nudzi mi sie w domu. Bedziesz bardziej wypoczeta po pracy niz po calym dniu w domu. A tez jakas kaske bedziesz miala. Ja bym chyba poszla. Mowisz, ze lipa z praca w Jeleniej. Ja bym chciala taka prace jak Ci oferuja :) ale tutaj w Częstochowie, to uwierz, ze jest jeszcze gorzej chyba. Poza tym ja jeszcze studia i to mnie wykancza, Ale Ty idz i sprobuj, bedzie beznadziejnie to zawsze bedziesz mogla odejsc. Jezeli pozniej moglabys awansowac i lepiej zarabiac to moze byc tylko lepiej. Idz, idz :)
 
reklama
Carla-gratuluję znalezienia pracy!! chyba wszędzie teraz lipa, ja jestem na macierzyńskim, później 2 lata wychowawczego. Wracam d firmy jak mały pójdzie do przedszkola. Dlatego nie ukrywam kasa by sie przydała. Mimo tego wolałam mieć święty spokój i nic wspólnego z exem na co ten cep sie nie zgadza :( i tak nie mam spokoju, więc jedyne wyjście- uregulować to wszystko sądownie.

Candy- dzięki za miłe przywitanie i również pozdrawiam.

Dziewczyny macie może jakies przykładowe wnioski o uznanie, alimenty i ograniczenie praw?? Chętnie poprosiłabym na maila :)

a to my:
 

Załączniki

  • phh.jpg
    phh.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 60
  • fav.jpg
    fav.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 59
  • ph1.jpg
    ph1.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
ewaTorek sliczny maly ! I ty tez super wygladasz naprawde :)

Jestes pewna, ze chcesz w ogole go podawac jako ojca ? A pozniej szarpac sie po sadach, odbierac prawa- to nie jest proste (studiuje prawo), a jak nie odbierzesz bedziesz musiala sie o wszystko prosic o kazda glupoite, o paszport itd. Duzo alimentow pewnie nie dostaniesz, a tak to chociaz 170 dla samotnej matki, to nie wiele, ale zblizone do naszych realiow alimentacyjnych. To jest tylko moje zdanie, ale i ja i carlaa i fikusek nie podalysmy i mysle, ze nie rozpaczamy z tego powodu. Moge Ci pozniej wyslac te wnioski, wybor nalezy do Ciebie.
 
Carla-gratuluję znalezienia pracy!! chyba wszędzie teraz lipa, ja jestem na macierzyńskim, później 2 lata wychowawczego. Wracam d firmy jak mały pójdzie do przedszkola. Dlatego nie ukrywam kasa by sie przydała. Mimo tego wolałam mieć święty spokój i nic wspólnego z exem na co ten cep sie nie zgadza :( i tak nie mam spokoju, więc jedyne wyjście- uregulować to wszystko sądownie.

Candy- dzięki za miłe przywitanie i również pozdrawiam.

Dziewczyny macie może jakies przykładowe wnioski o uznanie, alimenty i ograniczenie praw?? Chętnie poprosiłabym na maila :)

a to my:
sliczny maluszek:) i ty super wygladasz:) ja wnioskow nie mam bo niepodawalam ojca.
Ale jest tu sporo dziewczyn co napewno pomoga w tej kwesti:)

Carlaa gratuluje znaleziania pracy:) jakos sie wszytko ulozy,warto sprobowac:)
 
Candy to juz niedlugo :) Dasz rade :) Widze, za bardzo sie boisz porodu. Ja tez sie meega bardzo balam. Dlatego zdecydowalam sie na cesarke. Mialam przedsmak normalnego porodu i nigdy w zyciu bym sie na to nie zdecydowala. Nie chcialas cesarki ?:)
 
Candy to juz niedlugo :) Dasz rade :) Widze, za bardzo sie boisz porodu. Ja tez sie meega bardzo balam. Dlatego zdecydowalam sie na cesarke. Mialam przedsmak normalnego porodu i nigdy w zyciu bym sie na to nie zdecydowala. Nie chcialas cesarki ?:)

A Ja sie nie balam:) i bardzo sie cieszylam ze urodzilam naturalnie:)
 
Ja sie nie balam, bo nie wiedzialam co mnie czeka :p
Ale jak fikusek ciesze sie, ze urodzilam naturalnie, ze sobie poradzilam z tym. GLowa do gory, potem sie zapomina. Tez myslalam swego czasu o cesarce, ale potem jak patrzylam na dziewczyny na sali poporodowej to sie cieszylam, ze nie mialam. Ze szpitala wyszlam w swoich przedciazowych spodniach, brzucha nie bylo widac po kilku dniach, spokojnie biegalam i robilam wszystko, a dziewczyny na sali sie meczyly. No i blizny nie ma. Ale jak ktos woli cesarke to jego prawo - w koncu kto powinien o tym zdecydowac jak nie rodzaca?? Ale nie boj sie, dasz rade...Skoro my wszystkie dalysmy, to Ty tez dasz!
 
Candy kochana :-) ja tez juz spakowana i tylko czekam .... i ja szczerze to nie boje sie tylko doczekac sie nie moge :-D bo mam juz dosc .... K przyjezdza ze wgledu na mnie juz 15-tego a mial 22-go :-)
a E nie ogarnol chyba sytuacji i odszedl .... jakos nie rozpaczam .... moze to nie bylo to

ewat0re84
witaj .. milo ze znowu znami bedziesz ... przydadza sie rady mlodej mamy :-)

Carla gratuluje pracy .... i nie mysl tyle .... bo po co :-) jak ci sie nie spodoba czy cos odejdziesz .... a poradzisz sobie napewno ....

a co do prezentow .... hmmmm .... chlopaki dostali pizamki i komplet bielizny ... no wedlug mnie to byl najrozsadniejszy prezent .... lepsze beda pod choinke :-) a ja ... jakos wieksza frajde sprawilo mi danie prezentow chlopcą i ich radosc byla dlamnie prezentem ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewuszkii
Ja jakos nie mam weny..dolki ostatnio mnie jakies lapia.."Szukam noza by zabic wspomnienia" jak to mowia... mialam ostatnio ciezke wieczory..przypominalo mi sie wszystko... ehh..


katerinka myszko widze ze trzymasz sie dzielnie;-)Chce koniecznie zdjecia malego lobuziaka:) Jas tapete zrywa mi juz dawno...masakra:-DAle usmialam sie z tym mikolajem:) A co do allegro ja jestem uzalezniona..kupilam Jasiowi na Mikolajki jezdzik fishera za 45 zl :)

ewatorek ja tez pamietam witaj kochana:* :) Oj jaki Twoj maluszek cudny..az mi sie Jasiek przypomnial jak byl malutki..A Ty wygladasz..Ty wogole bylas w ciazy?:-D

carla rozumiem Twoje obawy kochana napisz na kartce za i przeciw i zastanow sie..ale wez tez pod uwage to ze druga taka szansa moze sie nie przytrafic skoro dostali az tyle cv.. i ciesze sie ze uklada sie z m :)

margolcia slowa do honey pieknie napisalas:)

honey mysle ze powinnas isc do psychologa.. kazda z nas ma trudne i trudniejsze dni..ale ja wiem ze dasz rade..trzymam kciuki

charlene Ty otwierasz kochana normalne przedszkole?????:-)jak Sara?

candy i reszta zapakowanych szybko rodzic mi tu!:)

adka w zyciu by go nie zaprosila..bezczelny typ(w lawce no super to niech siedzi w domu i radio maryja se wlaczy)..ja wogole sie dziwie ze Ty z nim gadasz...nie wiem dlaczego ale czuje ze Ty wierzysz w to ze on sie zmieni ..i dajesz sie zwodzic za nos... Zapomnialas te jego akcje?policje w nocy itd?dla mnie on jest jakis psychiczny i w zyciu bym nie pozwolila sie mu zbilyc do dziecka...


ewaTorek To jest tylko moje zdanie, ale i ja i carlaa i fikusek nie podalysmy i mysle, ze nie rozpaczamy z tego powodu.


ja tez nie podalam i nie ubolewam;]tyle ze dawca mi placi mimo wszystko..

aaaa i calusy dla Alanka:*:-)



Jasiowi kolejny zabek na gorze idzie marudzi troszeczke ale dajemy rade:)Eh momentami siedze i tak sobie mysle ze naprawde warto bylo morze lez wylac zeby go tulic w ramionach mimmo wszystko..to moj sens zycia na dzien dzisiejszy....
 
Ostatnia edycja:
Do góry