reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

pomalu doszlam do siebie ale nie jest latwo teraz jakos tej otuchy dodaje mi to jeszcze nienarodzone malenstwo jak dostaje ruchy jak brzuszek rosnie USG itd jak mysle o tym malenstwu to jakos zapominam o krzywdach a jeszcze najwieksza odtuche mi daje starsze jak mowi ze nie moze sie doczekac dzidzi i kocha je mocno to jest cos pieknego tylko boli to ze wiedzial co przechodzilam bo nigdy tego nie ukrywalam i nie wstydzilam sie ze jestem samotna mama zaufalam pokochalam a mimo to i tak jako niby powazny facet potraktowal mnie okropnie teraz jest dla mnie juz nikim

ale coz dziewczyny rada na przyszlosc uwazajcie na siebie i nie dajcie sie omotac poraz kolejny ja niby tez caly czas mowilam sobie i innym ze nigdy wiecej ze teraz to tylko milosc i szczesliwa rodzina jednak pamietajcie kazdy ma swoje dwie strony i dwa oblicza na ktore musicie uwazac u mnie najwidoczniej los tak chcial tylko najgorsze jest to ze w tak cudowny stanie jak ciaza :(

nic mam nadzieje ze sie jakos wkrece w wasze grono
 
reklama
młodamamo, witam Cię serdecznie, a skąd jestes?:) dziewczyny, zapytalam dzisiaj ex co odnosnie dziadkow kuby, czyli jego rodzicow, czy w ogole wiedza? a musze wam pokazac co mi napisal, po prostu mi kopara opadła

"Dla twojej informacji wnuk z k***y takiej jak ty nigdy nie bedzie prawdziwym wnukiem. Bylas dla mnie tania ku***ka z ktora sie je***em niczym z prostytutka. Nigdy nie traktowalem ciebie powaznie sz***ko wiec nie wiem na co liczysz takimi smsami sama doskonale o tym wiesz wiec o co walczysz tepa strzalo. Zaluje ze mam synka z taka zalosna i tania ku**wa ." iękny co? a wiecie co jest najsmieszniejsze? owszem, ona ma kupe kasy, placil w restauracjach na wyjazdach, ja sama chcialam bo niezarabialam najgorzej, ale jak sie wyrywalam do placenia to on mnie odciagal i nawet ode mnie nie brali kasy, nie raz chcial mi cos kupic nietaniego a sie nie zgodzilam bo wlasnie nie lubie wysluchiwac pozniej, ze ktos mi cos dal a tu takie cos, nie pierwszy raz ale z tym wnukiem to po prostu szczeka mi opadla..
 
młodamamo, witam Cię serdecznie, a skąd jestes?:) dziewczyny, zapytalam dzisiaj ex co odnosnie dziadkow kuby, czyli jego rodzicow, czy w ogole wiedza? a musze wam pokazac co mi napisal, po prostu mi kopara opadła

"Dla twojej informacji wnuk z k***y takiej jak ty nigdy nie bedzie prawdziwym wnukiem. Bylas dla mnie tania ku***ka z ktora sie je***em niczym z prostytutka. Nigdy nie traktowalem ciebie powaznie sz***ko wiec nie wiem na co liczysz takimi smsami sama doskonale o tym wiesz wiec o co walczysz tepa strzalo. Zaluje ze mam synka z taka zalosna i tania ku**wa ." iękny co? a wiecie co jest najsmieszniejsze? owszem, ona ma kupe kasy, placil w restauracjach na wyjazdach, ja sama chcialam bo niezarabialam najgorzej, ale jak sie wyrywalam do placenia to on mnie odciagal i nawet ode mnie nie brali kasy, nie raz chcial mi cos kupic nietaniego a sie nie zgodzilam bo wlasnie nie lubie wysluchiwac pozniej, ze ktos mi cos dal a tu takie cos, nie pierwszy raz ale z tym wnukiem to po prostu szczeka mi opadla..

no jaki pojeb:/....brak slow normalnie...
 
przyzauwazylam ze jestescie samotnymi mamusiami z jednym szczesciem
mnie niestety samotnosc w ciazy spotyka po raz drugi takze albo mam pecha albo los naprawde sie ode mnie odwrocil
pierwsze dziecko tez wychowywalam samotnie i niestety teraz jestem w ciazy rowniez samotnie bo moj ukochany ktory wiedzial znal moja sytuacje zapewnial ze mnie kocha bezgranicznie dziecko tez ale niestety okazal sie takim samym draniem jak kazdy inny
nie jest mi latwo prubuje znalezc jakies samotne mamy z 2 dzieci ale zadkosc to jest wciaz sie bije z myslami dlaczego ja czy malo przeszlam w tym zyciu zeby jeszcez takie kopy dostawac ale to juz takie uzalanie sie nad soba a pod sercem nosze kolejne malenstwo ktore rowniez los skrzywdzil bo bedzie bez ojca jak i jedno tak i drugie tak ciezko jest pogodzic sie z tym



Witaj na forum:) JA JESTEM W TAKIEJ SYTUACJI I MIALAM DOKLADNIE TAJ JAK TY ,TAKI SAM SCENARIUSZ :wściekła/y: jestem na forum od polowy ciazy jakos wiec mega dlugo,tez mnie tu dziewczyny wspieraly i wiesz co teraz mowie otwarcie bo dawno stanelam na nogi i wychowuje sama dzieci,zycie mnie nie oszczedza,co chwile sie cos dzieje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ALE SA TEZ SZCZESLIWE CHWILE,NAJWAZNIEJSZE Z NICH TO TAKIE:
-mam wspaniale dzieci ,ktore bardzo kocham i one kochaja sie wzajemnie,
-mam wsparcie w przyjacielach,znajomych ,na forum
-dzieki jednej z forumowiczek-krropelci bylam juz dwa razy w szwecji od wakacji tamtych, dzieciaczki zobaczyly ,sprawilam malej niesamowita radosc przez lot rozowym samolotem
-i wiele innych spraw
jest ciezko i to na kazdym kroku,ale trzeba dac rade,najwazniejsze to pamietac tez o sobie,ze tez jestesmy kobietami i mamy tez uczucia, ja na moich patalachow to nie moge patrzec,ale mam uregulowane alimenty,paszport ,nie daje sie ,jak bedzie trzeba to bede co chwile do sadow latac, I JAK DLA MNIE MOGA NIE ISTNIEC ,JEDYNIE MOGE PODZIEKOWAC ZA WSPANIALE DZIECI, KTORE JA WYCHOWUJE I JA NA NICH LEJE, cZAS SZYBKO MIJA I SIE ZAPOMINA O PEWNYCH RZECZACH,KTORE SIE PRZESZLO I SIE ZYJE DALEJ


a ja wlasnie dzisiaj bylam na aerobicu:-D:-D jaki czas,wyszlam mokra jak pies ale wycisk na wesolo rowny mowie wam, alez energi dobralam
musze sie wziasc za siebie,bo przez ta spiralke przybralo mi sie pare kilo heheh ,i niestety ostatnie czasy odbily sie tez na moim zdrowiu wiec zmieniam niektore sprawy i dwa odkad sie kubus urodzil wiadomo wydatki byly masakryczne i teraz beda dorabiac na pewnych sprawach i nie bede dostawac kasy a np,karnet,czy fryzjera za fre,i skorzystam i zrobie cos dla siebie

candy wspanialego wypoczynku:)
aneek ja do rodzicow ex od kuby tez sama poszlam i powie,o ciazy,przeciez sami by sie nie dowiedzieli i nie zaluje bo pomogli mi bardzo w ciazy i potem a JEGO MIALAM W DUPIE !!!
i na takie esy lej i niech sobie pisze ,szmaciarz pieprzony!!!!! to taka ciota jak i moje co tylko geba potrafia klapac i guwno robic hehehehe
 
Ostatnia edycja:
katerinka ale wlasmnie ja nie wiem jak to jest, dzwonilam prae razy do nich do domu, kiedys nawet zadzwonila za mnie moja bratowa i umowila sie z nia w moim imieniu< o czym nie wiedzialam> miala zadzwonic nastepnego dnia ale nikogo bylo, jeszcze nastepnegoo odebral on i nie dal jej do sluchawki, nie wiem po prostu czy oni nie wiedza, a jezeli wiedza no to chyba po prostu rzeczywiscie traktuja Kube jak piate kolo u wozu, nie wiem, moze napisac list do niej?
 
aneek brak slow - czy on ma totalnie nasrane w glowce swojej? No,ale rozumiem, rozumiem - faceta przerosla odpowiedzialnosc, nie podolal wiec jakos to musial sobie wytlumaczyc, bo inaczej - o zgrozo! - musialby przyznac ze zachowal sie jak ku*as i zaden z niego facet...To tak sobie tlumaczy, biedny powalony czlowiek...
Ja bym napisala do nich - ale bez zadnej nadziei. Masz prawo przedstawic swoja wersje,a co oni zrobia to ich sprawa. Przynajmniej bedziesz wiedziala, ze probowalas i bedziesz wiedziala na czym stoisz, bo teraz nie masz pewnosci jakie jest ich stanowisko. Do mnie ostatnio mama eksa napisala kilka slow i wlasnie mysle co jej napisac...Problem jest taki, ze ona niezbyt zna angielski wiec nie bardzo moge jej przedstawic sytuacje z mojego punktu widzenia...No i nie wiem jaki jest jej, czy chce miec jakis kontakt z wnuczka czy nie. Ja w ogole tych ludzi nie rozumiem! W sumie moze wziac strone synka swojego i uznac mnie za osobe, ktora mu zmarnowala zycie, ale moze byc zupelnie odwrotnie, bo jej maz (a ojciec eksa) tez ją zostawil z trojka dzieci i nie dawal znaku zycia przez pare lat...wiec moze mnie rozumie...
mlodaMama witaj. Mnie tez boli czesto to, ze moje dziecko nie ma taty..a w sumie, ze tata wybral imprezy i beztroskie zycie zamiast ojcostwa...No, ale co zrobic. Mam wciaz cicha nadzieje, ze kiedys znajdzie sie jednak ktos odpowiedni do tej roli, czego wszystkim mamom tutaj zycze.
katerinka ja tez ostatnio w koncu zaczelam cwiczyc, zwlaszcza ze mam karte benefit, wiec chodze za darmo, a w klubie jest opiekunka - wiec nie mam wymowki :) Moze w koncu wejde w spodnie sprzed ciazy - poki co wciaz 6 kg na plusie, bo przed ciaza wazylam 50 :/ Ale fajnie sie poruszac - od razu wiecej energii do zycia!
 
charlene no to dobrze masz
no czulam w miesniach wycisk ale energi dobralam jak talalaa.i tak sobie mysle ze za jakis czas fundne sobie karnet na silownie ,sa 4 wejscia w miesiacu ,instruktor i nie zly sprzet za 50zl,to chyba nie duzo, a i moze uda sie pozbyt tluszczyku gdzie nie gdzie :) a poki co bede walczyc ze skakanka
annek a nie mozesz tam sama sie wybrac osobisice jak chcesz ich powiadomic,nie wiesz czy oni list dostana a ten kretyn jak sie dorwie to bedzie co jazdy robil
 
kurczę wiesz, ja teraz mieszkam blisko brzegu op, ona nawet nie wiem gdzie, jego rodzice sroda sl, ja nie mam prawka, poza tym nie mam odwagi tam pojechać sama jakos, zostac wyrzucona? nie ma chyba odwagi, w sumie nie powinnam bo to nie jest moją winą ale jakoś niepotrafiloabym.. chyba, że bym kogoś wziela
 
Candy milego wypoczynku :)

aneek eh to sie "ex" popisal ;/ ****ny... ! Co do jego rodzicow ja bym tam pojechala napewno tak jak Ty balabym sie ze moge zostac wyrzucona no ale jak nie pojedziesz to sie nie dowiesz...

witam sie tez z mlodamama :) i zachecam do pisania do nas.

A u mnie i u Marysiola bez zmian pisalam ostatnio ze mala ma plesniawki ale nic jej nie pomaga wyprobowalam te specyfiki wszystkie ale to cholerstwo dalej jest.... chyba bede musiala cos zadzialac z tymi siuskami chociaz nie widzi mi sie to zbytnio... . Co do naszego "tatusia" to zafacynowanie mala juz sie skonczylo... nie przyjezdza, nie dzwoni i pomagac finansowo tez nie ma zamiaru wiec chyba trzeba bedzie zrobic sprawe o alimenty tylko zastanawiam sie czy warto sie w to bawic... moze lepiej zostawic to tak jak jest i miec swiety spokuj... A jeszcze co do malutkiej tydz temu bylysmy u lekarza i mala wazy juz 3600 czyli juz kg przytyla:) Rosnie mi maly grubasek ;p dopiero ma miesciac a juz polowa ubranek zrobila sie za mala :p
 
reklama
młodamamo, witam Cię serdecznie, a skąd jestes?:) dziewczyny, zapytalam dzisiaj ex co odnosnie dziadkow kuby, czyli jego rodzicow, czy w ogole wiedza? a musze wam pokazac co mi napisal, po prostu mi kopara opadła

"Dla twojej informacji wnuk z k***y takiej jak ty nigdy nie bedzie prawdziwym wnukiem. Bylas dla mnie tania ku***ka z ktora sie je***em niczym z prostytutka. Nigdy nie traktowalem ciebie powaznie sz***ko wiec nie wiem na co liczysz takimi smsami sama doskonale o tym wiesz wiec o co walczysz tepa strzalo. Zaluje ze mam synka z taka zalosna i tania ku**wa ." iękny co? a wiecie co jest najsmieszniejsze? owszem, ona ma kupe kasy, placil w restauracjach na wyjazdach, ja sama chcialam bo niezarabialam najgorzej, ale jak sie wyrywalam do placenia to on mnie odciagal i nawet ode mnie nie brali kasy, nie raz chcial mi cos kupic nietaniego a sie nie zgodzilam bo wlasnie nie lubie wysluchiwac pozniej, ze ktos mi cos dal a tu takie cos, nie pierwszy raz ale z tym wnukiem to po prostu szczeka mi opadla..



Piszac to myslal ze Cie to strasznie zaboli..zrobil to specjalnie nawet jesli tak nie myslal.. Boi sie ze wmieszasz w to jego rodzicow moze cos im poprostu nasciemnial i tyle.. Ja bym na Twoim miejscu poszla do nich i powiedziala wprost ze maja WNUKA i tyle..co z tym zrobi a ich sprawa... Wiem ze ciezko i mysle ze cos mu odpisalas pewnie a jelsi nie to super bo powiem Ci szczerze ze wiem po swoim eks ze obojetnosc i taka olewczosc nabardziej ich boli i daje im do myslenia.. Moj tez ma kase i co? Najpierw dostalam od 7 miesiaca ciazy jak mnie zostawil po 1000 zl jak sie mlody urodzil dawal mi 800 zl alimentow przez 3 miesiace a teraz??Stweirdzil ze 400 zl mi wystarczy..i tyle.. Jak pojde do dasu nie wiem jak sad bedzie na to patrzyl bo skoro stac go na placenie takich jakie placil dlaczego ma mi teraz placic tak jak sobie sam ustalil..?Mial ktos podobna sytuacje??


Katerinka ale Ci zazdroszcze!!Ja mam ochote na taki powazny wycisk..zeby cala zlosc i td zeszla bo wysilek fizyczny jest najlepszym lekiem na to:) Sama chyba zaraz pocwicze:)Jak czlowiek cwiczy to jego organizm wyzwala hormony szczescia:) Endorfiny czy jakos tak:D Powiedz mi z kim Ty dzieciaczki zostawiasz?:D Bo ja sie tobie zawsze dziwie:)Acha szykuj sie jak wiosna bedzie w pelni i ciepelko to wpadne do Was z moim biegajacym dzieckiem:)


Charlene powiem Ci ze po Tobie nie widac zebys tyle wazyla!!!!!!!!!


Tip..nystatyna tez nie pomogla?Nie wierze..to antybiotyk przeciez..

Witam nowa mame:)I pozdrawiam reszte mam o ktorych nie wspomnialam:)


Adka!!!Noz odezwij sie!
 
Do góry