reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

jaimis- noo to jest troche przerażajace ile sie wydaje na dziecko ale ja dopiero zaczynam 4 msc a juz mam prawie cala szafke pelna ubranek, jakies sliniaczki, kocyk i nawet w reczniczki z kapturkami zainwestowalam;p. poki jeszcze nie odczuwam tak tych wydatkow to sama radosc kupowac malutkie rzeczy;p haha, pozniej bedzie gorzej..
 
reklama
ja dzisiaj dokonalam rzeczy ktora pozwoli mi na jakis czas byc nie zalezna od kogos , sama klikalam w tego kompa i wogole ale mam i wiem ze mozna i teoretycznie zaden chlop nie jest mi do szczescia potrzebny i naprawde warto walczyc o swoje co by to nie mialo byc tak naprawde :)

ravenalka dzisiaj rano kubus szedl ok potem sie pozegnal bez placzu i bylo po ,bylam dzisiaj po 14 i tak krzyczal z usmiechem mama mama i jest ok i pani dyr pokazala ok dzisiaj :) a tak mnie tulil ze o matko :)
 
moje dzicie zaprowadzone,przebralam go i pszedl z pania na sali,ja z tobolami (posciela,pizama i recznikiem) za nimi :-D w sali dalam to pani a Alan juz sie bawil wiec nawet pozegnania nie bylo:-) ide gdzies kolo 15 po niego:-D
 
a mój tam ciągle pieluchosikacz a jak się do przyszłego roku nie wyrobi????? u nas jest fajne żłobko-przedszkole można nawet dzieci na ileś godzin tylko zostawiać i z pieluchami nie robią problemu i podobno nie jest drogie ale niestety na innym osiedlu i babcia nie jeździ samochodem i więcej zachodu by było z zawożeniem niż to warte

Mój Kubul zaczął robić na nocnik jak miał 2 lata i 2 miesiące. Wcześniej go nie sadzałam, bo nie chciał, piszczał, więc nie było sensu tego robić na siłę. A jak już polubił nocnik, to sam go sobie przynosił, zdejmował majtki i robił siku. W tym czasie też zaczęłam zdejmować mu pieluchę na noc, potem zakładałam tylko na dwór i jakoś poszło. Macie jeszcze czas :happy:

Fikusek Fajnie, że Alan się dostał do przedszkola :happy: Czekamy na relacje z pierwszego dnia ;-)
 
katerinka, fikusek to świetnie:-) Maja mi dziś rano popłakiwała i marudziła, ale wydaje mi się, że to nie przez przedszkole, a przez katar, chyba mi w nocy zmarzla:dry:. W przedszkolu buziak na pożegnanie i poszła do dzieci:-)

bezsenna a jak Kuba sobie radzi?
 
mlodaszczesliwamama temat już nie raz przez nas wałkowany tutaj czym mniejsze dziecko tym ładniejsze i mniej zniszczone rzeczy w lumpkach są ja naprawdę niektóre ubranka po kilka razy zakładałam bo tyle tego miałam zanim to wyprałam i wyprasowałam to już powyrastał :-) teraz ja chodzę jak jest największa przecena i kupuję nawet większe rzeczy spodnie za 2 zł mogą w szafie poczekać :-) a wczoraj sobie 2 ładne bluzeczki kupiłam a już dla siebie to rzadko coś znajduję i spodenki dla małego i cały zakup 9,50 zł :-)
fikusek1988 no to dzielny chłopak !!! a kiedyś tak wieczorkiem przypomniała mi się ta sprawa z dzieckiem co wypadł z okna aż łzy mi się pokręciły, od kiedym ma dziecko zdarza mi się popłakać jak takie rzeczy się słyszy :-(
 
jamis z Michalkiem juz wszytko dobrze,usmiechniety,nozka jeszcze w gipsie ale wesoly chlopak z niego:)

Odebralam Alana po 15 pani mowila ze wcale nie plakal ,wszytko zjadal,ladnie poszedl spac,ladnie sie bawil,i nie chcial wracac ze mna do domu:-D i nie moze sie doczekac jak znowu pojdzie do przedszkola:D
 
fikusek to super a właściwie 2 razy super z Alankiem życzę żeby my zapał do przedszkola nie oklapł, a z Michałkiem jchwila nieuwagi i nieszczęście gotowe, mój jest na etapie gniazdek niby mam zatyczki ale nieraz na szybko coś i nie zamknę :angry:
 
reklama
jaimis- no ja tez szukam ubranek dla maluszka po lumpach;) czesto sie cos trafia, mam kilka rzeczy z ktorych jestem bardzo zadowolona. ale dla siebie to rzaadko potrafie cos tam znalezc, chyba mam pecha, tylko z 3 razy udalo mi sie trafic na naprawde fajna okazje. dla maluszkow za to jest duuzo ladnych i firmowych ubranek, nie wszystkie uszanowale ale jest w czym wybierac;p.
 
Do góry