reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

reklama
ja lubie second handy- u mnie taki fajny jest na wage po 12ł/kg gdzie za niecałą 1zł mam fajne oryginalne ciuszki dla małego:tak::tak::tak::tak::-)
 
ciekawsze są tam ciuchy niż w niejednym CH... tylko trzeba czatowac na dostawe, średnio raz w m-cu bywam, kilka z moich najlepszych ciuchów mam właśnie z lumpsia
 
Ja to juz jestem weteranka w tej dziedzinie, na moim osiedlu jest taki lumpek w ktorym co niedziele jest dostawa towaru i wtedy kolejka jak za komuny sie robi :-) a Ja sama tam kupuje ostatnio kupiłam taką fajna tunikę w groszki za 15 zł.
 
witam ;-)

ja tez jstem uzależniona od lumpków...wczoraj przygarnął mnie jeden...promocja była...wszystko po 1-2zł... a jak wlazłam i nawybieralam 5 szt ciuchów dla dzieciaków to się okazało że dziecięce ciuchy są na wagę...5zł za kg i za jeansy, kamizelkę, koszulkę, spodenki bawełniane i bluzę zapłaciłam....3 zł :-) ;-)
 
Wydaje mi sie,ze zarówno second handy jak i allegr to dobre miejsca na szukanie ciuszków.Trzeba mieć do tego odpowiednią cierpliwość oraz przede wszystkim czas:)
 
reklama
Uwielbiam szperać w second handach :D mogłabym tam siedzieć tyle ile w taniej księgarni - czyli godzinami hehe
 

Podobne tematy

Do góry