reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie

nie martw sie ja po porodzie pierwsza miesiaczke dostalam po 5miesiacach ....

do 3,5 miesiaca tylko karmilam piersia ..... i juz myslam ze jestem w ciazy -


niemartw sie bedzie ok - a karmisz piersia ???
 
reklama
Mimozka!!!!!!ty szczęściaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:



pb1205277cr.jpg

pb1405879kt.jpg
 
Witam!!!! Problem sam się rozwiązał dziś rano :laugh: :laugh: :laugh:. troszkę się martwiłam , bo u mojej kumpeli róznica pomiędzy dziećmi jest niecale 11 miesięcy...Podrowionka
 
Czesc

Ja slyszalam, ze miesiaczka wraca kiedy konczy sie regularne karmienie piersia.
Wy juz jestescie na tym etapie po porodzie ja jeszcze przed, ale moze Wy mi powiecie ile czasu od porodu nie moglyscie sie kochac. Jest na to jakas regula czy to uwarunkowanie indywidualne??

pozdrawiam
 
czesc dziewczyny mam do was pytanie jak to jest z okresem po ciazy
pierwszy okres mialam juz za soba 2 raz powinam dostac 6 grudnia ::) ::)
czy to jest mozliwe ze tak dlugo nie dostaje ???
 
ja mialam zawsze miesiaczki bardzo regularne, 28 dni i juz. zero odstepstw. a teraz to jak bozia da i partia pozwoli.. dwa tyg. opoznienia to norma.
 
naja czyli nie musze sie martwic ?????? bo juz sie balam i polecialam do lekarza narazie mi dal luteine na wywolanie okresu biore 3 dni i narazie jeszcze nic
a boje sie zebym nie byla w ciazy ::)
 
reklama
agatka!!przez 6 tyg.po porodzie nie jest to wskazane!!!!a pózniej ...!!!każda z nas musi do tego dojrzec!!!więc po 6 tyg.to już indywidualna sprawa każdej z nas!!!!ja np. dopuściłam do siebie męża po 4miesiącach!!!!!a moja kumpela jeszcze się nie może przełamać a dzidzia ma już 11miesięcy!!!!!
 
Do góry