reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w ciąży

Weronikaaxx143

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
36
Część, mam nietypowe pytanie. Jestem w 17tyg ciąży I czasem współzyje, czasami boli mnie po tym podbrzusze, ale z ciąża jest wszystko okej. Rozwija się dobrze. Ogólnie po dzisiaj bardzo mocno bolą mnie pośladki, mam dziwne uczucie tam, nie wiem nawet jak to opisać ale stresuje mnie to. Czy z ciąża się coś mogło stać? Proszę pilnie o odpowiedź. Podbrzysze też mnie lekko boli(Ale boli mnie często, od początku ciazy) boję się że coś się stało z ciąża. Nie krwawie ani nic z tych rzeczy.
 
reklama
Seks w ciąży fizjologicznej jest bezpieczny, nie masz powodów do obaw. Być może było trochę 'za ostro', stąd to dziwne uczucie. Nie martw się! Gdyby było plamienie bądź krwawienie, należy udać się do lekarza.
 
Seks w ciąży fizjologicznej jest bezpieczny, nie masz powodów do obaw. Być może było trochę 'za ostro', stąd to dziwne uczucie. Nie martw się! Gdyby było plamienie bądź krwawienie, należy udać się do lekarza.
Czuje cały czas takie ciągnięcia, bardziej przy wydalaniu i oddawaniu moczu, jakby takie parcie sama nie wiem jak to opisać, nie było ostro, tylko wszedł i wyszedł
 
Może partner "uderzył" cię w pęcherz i stad taki objaw. Może zrobiło się jakieś napięcie mięśniowe.
 
reklama
Zawsze coś co cię trapi skonsultuj z gin a nawet jedz na ip. Może to skurcze niegroźne dziecku sexem nie zrobisz krzywdy a może coś z pęcherzem zapalenie w ciąży jest częste
 
Do góry