reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen naszych maluszków

reklama
A ja daje mojemu Bąblowi smoczka i nie zaburza poki co to jego ssania piersi. Po za tym daje mu wtedy jak juz nic nie pomaga na uspokojenie go


ja też daje, bardzo nie chciałam ale już w 2 dobie w szpitalu
popękały mi brodawki i pielęgniarki same pytały czy mam smoka bo Młoda sobie ze mnie
go zrobiła bo wypijała z 2 piersi a jeszcze piąstki a jeszcze się denerwowała i ciągła i ciągła
a mi krwawiły i baaardzo bolały ... jak zaśnie to zaraz wypluwa, przerobiliśmy już 2 kształty,
poprzedniego nie chciała a taki z aventu zwykły cyc ciągnie ...
 
kurcze ja chciałam dać mojej smoka ale pluje nim dalej niż widzi :-D dobrze, że nie wisi już na cycu nie wiadomo ile może smok nie będzie jej w ogóle potrzebny tak jak starszej siostrze ;-)

u nas spanie super kładziemy się o 21:30 pobudka o 24:00 i potem koło 3:00 więc nie narzekam jestem wyspana :-D
 
A u nas bez zmian w dzien wiecej spimy niz w nocy. Ale chodze spac z kurami wiec sie w miare wysypiam bo maly wstaje tylko na jedzenie, nawet maz nie zdarzy sie obudzic... Ale tfu tfu odpukac w niemalowane oby tak dalej bylo... Bo 3 tydzien zycia sie zbliza a ja sie trzese na mysl o kolkach :szok::szok::szok::szok::szok:
 
ja mojemu głodomorowi próbuje wcisnąć (dyda) po tym jaj już poje sobie cycusia, lecz u nas na razie nic z tego nie działa, Maksiu odrazu wypluwa :no:
*

moj tez smokiem gardzi
ale nie wisi na cycu , dossa sie zje szybko i spi :) wiec smok niepotrzebny
za to w klionice zdziwienie , ze smoka w buzi nie ma , tutaj wiekszosc dzieci na smoku i oni sami zachecaja do dawania ...szkoda tylko , ze pozniej takie 5 latki i lepiej ze smokiem w paszczy lataja
zdrowka dla malenstwa !!!


kurcze ja chciałam dać mojej smoka ale pluje nim dalej niż widzi :-D dobrze, że nie wisi już na cycu nie wiadomo ile może smok nie będzie jej w ogóle potrzebny tak jak starszej siostrze ;-)

u nas spanie super kładziemy się o 21:30 pobudka o 24:00 i potem koło 3:00 więc nie narzekam jestem wyspana :-D

u nas podobnie z porami jedzenia :) i tez sie wysypiam , myslalam , ze gorzej bedzie :)
 
a my z mężem znaleźliśmy patent, ja wczoraj w nocy do 4 wstawałam i on spał.. a on od 4 wstawał i ja spałam, tylko cyca. Bo tak to oboje się budziliśmy i niewyspanie totalne. Dodam że Aruś szaleje najbardziej nad ranem :tak: Dziś od 10 do 15 nie spał i jak padł o 15 tak do tej pory z odsypia z przerwami na karmienie. Chyba powoli mu się reguluje rytm spania.

a smoka zakupiłam innego, zobaczymy.. u mnie jest tak że jak jest niespokojny to on zaraz chce cyca, i tak co 30min! Więc go dziś oszukałam troszkę i napoiłam herbatką koperkową z butli :-p
 
reklama
Kurcze a u mnie sie katarek pojawił :( Mały niespokojny całą noc był. Znacie jakies patenty na katar? Pryskam mu sterimarem a potem staram sie wyciagnac wszytsko frida ale drze sie wniebogłosy;/ Troche mi sie udało wyciagnac ale jeszcze charczy jak oddycha :angry:
 
Do góry