reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen naszych maluszków

reklama
ja tez mam herbatke koperkowa z Hippa. od kiedy mozna ja podawac? napisane jest ze od pierwszego m-ca, ale chyba da rade wczesniej? moja sie budzi na cyca co 1,5 h-2 w nocy. w dzien za to jak opije sie dwoch to 4 h dziecka nie ma
 
Nasz dzidziuś śpi jeszcze tak nieregularnie zasypia 21, 22ga wstaje tak po trzech, czterech godzinach na jedzonko i przy zmianie pieluchy się wybudza i czasem zejdzie godzina żeby zasnął no i później tak 5, 6 ta. Wiec nie jest źle :)
Na kolki używamy kropelek sab ale słyszałam że ten sam skład mają polskie kropelki bobotic i jest dobrze :)
Jeżeli chodzi o charczenie w nosku to męczymy się z tym do dziś, zauważyłam że po spacerze jest dużo lepiej. Zakrapiam kroplami wody morskiej a potem wyciągam fridą ale też się drze jak opętany :)
 
ja tez mam herbatke koperkowa z Hippa. od kiedy mozna ja podawac? napisane jest ze od pierwszego m-ca, ale chyba da rade wczesniej? moja sie budzi na cyca co 1,5 h-2 w nocy. w dzien za to jak opije sie dwoch to 4 h dziecka nie ma

ja mam tą w granulkach i jest napisane od 1 tygodnia więc małemu podaję bez obaw.

co do charczenia to ja też zaczęłam psikać disnemarem. Może lepiej będzie mu sie spało? Justyś może spróbuj po psiknięciu solą morską przewrócić na brzuszek i samo spłynie?
 
a my z mężem znaleźliśmy patent, ja wczoraj w nocy do 4 wstawałam i on spał.. a on od 4 wstawał i ja spałam, tylko cyca. Bo tak to oboje się budziliśmy i niewyspanie totalne. Dodam że Aruś szaleje najbardziej nad ranem :tak: Dziś od 10 do 15 nie spał i jak padł o 15 tak do tej pory z odsypia z przerwami na karmienie. Chyba powoli mu się reguluje rytm spania.

a smoka zakupiłam innego, zobaczymy.. u mnie jest tak że jak jest niespokojny to on zaraz chce cyca, i tak co 30min! Więc go dziś oszukałam troszkę i napoiłam herbatką koperkową z butli :-p

dobrze , ze powoli sie reguluje spanie malego :)
moj tez zaczyna wlasnie wisiec na cycu jak jest zly lub placze :/ smoka za cholere nie chce , pluje drze sie krzywi ...

Kurcze a u mnie sie katarek pojawił :( Mały niespokojny całą noc był. Znacie jakies patenty na katar? Pryskam mu sterimarem a potem staram sie wyciagnac wszytsko frida ale drze sie wniebogłosy;/ Troche mi sie udało wyciagnac ale jeszcze charczy jak oddycha :angry:

wspolczuje katarku :(
moze masc majerankowa ?? gdzies tez czytalam , ze kolo maluszka np. poduszke czy cos skroplic olejkiem na lepsze oddychanie
mozna tez cebule porozkladac :)
oby szybko przeszlo !!
 
Zazdroszcze tym co sie wysypiaja :-p

Aneczka spi pieknie w dzien, natomiast w nocy nie za bardzo... wisi na cycu non stop a jak sie ja polozy do lozeczka, czy nawet wezmie do naszego lozka to momentalnie oczka otwarte i marudzimy.

Ja spie po 5 godzin na dobe i dlugo tak nie pociagne... poczytalismy troche o spaniu i chyba sprobujemy przedluzyc jej sen w nocy pozwalajac spac na rekach - co oznacza zeprzez cala noc jedno z nas musi byc na nogach - ja wiecej bo jeszcze karmienia dochodza. Wczoraj zaliczylismy taka pierwsza noc i dzis w ciagu dnia spala zdecydowanie mniej - mam nadzieje ze dzieki temu bedzie potrzebowala wiecej snu w nocy. Jeszcze przez kilka nocy bedziemy usypiac na rekach a potem stopniowo przekladac do lozeczka. Zobaczymy czy podziala....

Smoka probowalam (na razie 2 koncowek) i pluje nim niestety...
 
reklama
Do góry