reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Serki homogenizowane

jedyne paroweczki w sloiczku to chyba te z gerbera prawda??a juz czytalam ze byly przypadki znalezienia jakis folii i innych smieci przez mamy podawajace je dziecia:-(ja ostatnio znalazlam u mnie w miescie sklep ze zdrowa zywnosia Produkty Benedyktynskie gdzie maja wedliny,serki itd.wzielam malemu paroweczek cieleco-wieprzowych(32zl za kg) i oczywiscie przeczytalam ich sklad.mialy 45% miesa cielecego i 40% wieprzowego,nat.aromaty,przyprawy i przeciwutleniacz.z tego co pamietam to nic wiecej tam nie bylo.takie parowki chyba nadaja sie dla babla??
 
reklama
A ja wczoraj przeczytałam na fan page'u serków Bieluch, że serki robione procesem homogenizacji tracą jakieś wartości odżywcze...Przyznam szczerze, że wcześniej o tym nie słyszałam. Człowiek jednak uczy się przez całe życie. Ponoć lepiej sięgać po nabiał wyprodukowany metodą ultrafiltracji.
 
Dawno mnie nie było na forum, ale wreszcie wracam :) Moja mała bardzo lubi serki homogenizowane i w ogóle jogurty. Uważamy tylko żeby nie dawać jej zimnych prosto z lodówki, żeby Marys sie nie przeziębiła.
 
Do góry