reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

Słuchaj moja droga, czy Tobie nie wydaje się, że powinnaś trochę przystopować???? PROWOKUJESZ!!! A Twoich wypowiedzi trudno nie czytać skoro ostatnio jest nimi zawalony cały dział "intymności"
 
reklama
laski
bo was moderatorka do porzdku przywola :laugh: :laugh:

na forum mozna sie wypowiadac tylko na temat
i jałowo...........bez emocji :laugh: :laugh:
 
Lilka pisze:
laski
bo was moderatorka do porzdku przywola :laugh: :laugh:
no no
nono6tk.gif
;)
 
czesc dziewczyny ja tez mialam opory przed wytryskiem do buzi moj facet nigdy nawet o tym nie wspomnial ale wczoraj sama mialam na to ohcote i zakonczylam z wytryskiem w buzi.......... zebyscie widzialy mine mojego faceta byl strasznie zdziwiony to byl jego 1 raz zreszta moj tez..........widzialam ze mu sie to podoba.....chyba dzis tez sprobuje ;D
 
czesc dziewczyny ja tez mialam opory przed wytryskiem do buzi moj facet nigdy nawet o tym nie wspomnial ale wczoraj sama mialam na to ohcote i zakonczylam z wytryskiem w buzi.......... zebyscie widzialy mine mojego faceta byl strasznie zdziwiony to byl jego 1 raz zreszta moj tez..........widzialam ze mu sie to podoba.....chyba dzis tez sprobuje ;D


... i ja bylem bardzo zdziwiony kiedy moja Pani pewnego razu nie pozwolila mi "uciec". Coz to byla za niespodzianka dla mnie, kiedy moglem skonczyc u Niej w buzi. Nie bylo tego wiele, bo to byl moj drugi raz tego wieczoru, ale zawsze... Czulem sie wtedy nieziemsko. Mialem mega orgazm! Mysle, ze to dobry pomysl dla poczatkujacych milosci frsncuskiej zrobic to po pierwszym uniesieniu. Doznania nie sa wcale mniejsze dla mezczyzny, a kobieta nie musi obawiac nie nadmiernej ilosci nasienia w ustach jesli w ogole.

By the way - pozniej byl trzeci i czwarty raz... juz klasycznie.

Pozdrawiam
 
Zawsze wypluwam, sperma jest obrzydliwa w smaku. Wprawdzie wiem, że jej skład jest ok, ale jakoś nie jestem koneserem takiej odżywki;-)
 
A ja raz pozwoliłam facetowi skończyć w ustach (już nawet nie mówię o połykaniu) i się porzygałam. Nigdy więcej tego nie zrobię, bo to jest obrzydliwe.
 
reklama
Witam
Hmm @Antiope , nie wypowiadaj się w ten sposób , jeżeli akurat masz "taki problem" to lepiej to przemilcz i nie wypowiadaj się na temat w taki sposób "po...ałam się" "to jest obrzydliwe"
Akurat może dla Ciebie , ale nie dla wszystkich.
W ten sposób mozesz nie potrzebnie wywołać uprzedzenia i zachamowania u innych którzy czytają ten wątek.
Tak to już jest że dla kogoś co jest obrzydliwe dla kogo innego może być zupełnie naturalne.
Akurat to o czym mowa w tym wątku nie jest jakimś zboczeniem czy perwersją
(jesli masz wątpliwości to zapytaj seksuologów) , jesli to wywołuje u Ciebie takie a nie inne reakcje to się o tym nie wypowiadaj , bo to nic nowego ani dobrego nie wnosi (tym samym zaniża poziom wypowiedzi) .
Pozdrowienia
 
Do góry