reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zerowe libido

reklama
Mój luby uznał, że on nie będzie chodził do żadnego seksuologa i ja też nie powinnam bo nic mi to nie da. Cały ten czas go przekonywałam. Nie wiem muszę go bardziej przycisnąć, ponieważ chcę byśmy razem w tym uczestniczyli. U mnie póki co brak zmian. Libido -100000
 
A ja nawet nie mogę się przemóc żeby udawać..a leżeć jak kloda żeby tylko on mógł sobie użyć to też do mnie nie przemawia.. Mój nie potrafi zrozumieć jak to możliwe, że ja nie czuje potrzeby. W sumie ja też trochę tego nie rozumiem. Myślę żeby zrobić jakieś badania. A jak u was wygląda sytuacja przed okresem? Bo ja dostaje istną ku**icę - przed porodem nie było aż tak źle.
 
Dziewczyny a może by tak spróbować gadżetów erotycznych ... jakiś masażer dyskretny albo kulki gejszy ... ;) kiedyś w aptece je sprzedawano jako profilaktyka nietrzymania moczu. Osobiście nie mam doświadczenia, ale nie wykluczam, że kiedyś spróbuję... w sex shopie oczywiście powiem, że to dla koleżanki na wieczór panieński 😂
 
Akurat kartonik gadżetów mam 🙈 przed ciążą lubilismy sobie czasami podkręcić atmosferę 😅 Ale co mi po tym jak chęci zerowe.. zostaje mi chyba wizyta u lekarza, badania i dobranie leczenia 🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry