reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
49
Witam
Drogie mamy 12.09 minęło 2 miesiące jak jestem po porodzie. Miesiączke miałam ale nie była tak obfita jak zawsze można powiedzieć że prawie jej nie było i trwała może ok 4 dni. Zauważyłam że po stosunku leci ze mnie krew ale tylko na papierze przez minutę dwie i po kilku minutach mam bol w podbrzuszu jakby na miesiączke Wie ktoś co może być?
Lekarz dopiero za miesiąc bo teraz jedzie na urlop A wolałabym zostać przy swoim i już go nie zmieniać.
 
reklama
2 mc po porodzie to jeszcze krótki czas o ile rodziłaś naturalnie to tym bardziej. Wszystko się jeszcze goi i wraca do naturalnych rozmiarów. Pewnie podczas stosunku dochodzi do podrażnienia miejsc , które jeszcze się nie zagoiły .
 
Do góry