reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siara w 37 tygodniu a porod

Siara może pojawić się w połowie ciąży nie ma to nic wspólnego z porodem.
A nie prawda ze chłopaki sa przenoszone
Bylam ostatnio w szpitalu i wszystkie przenoszone byly dziewczynki:)
Nie wierzyć w zabobony.
Malo dzieci rodzi się w terminie.

To Twoja pierwsza ciaza???
 
reklama
No właśnie tal myślałam jal zapytałas o siare:)
Moja tez pierwsza ale duzo czytam stąd wiem ze w połowie może się juz pojawić:)
 
Tez wiele czytam [emoji6] Tylko ze od kilku dni mam bile jakby na okres, polozna mi powiedziala ze glowka juz jest w miednicy i porod moze zaczac sie w kazdej chwili i teraz zauwqzylam ta siare z piersi to nie bylam pewna [emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do chlopakow, wiele moich znajomych wlasnie przenosilo chlopakow [emoji6] ale to chyba zalezy od dziecka [emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
Zależy .
Bo ja znam i chłopców i dziewczynki przenoszone.
Lekarze często nadużywaja terminu ciąża przenoszona
I sztuczne wywołują porody.
Ostatnio położona w szpitalu mówiła ze to chore bo jak jest położna prawie 40 lat to nie spotkała się żeby ktoś urodził w 10 miesiącu:)
Usg to tylko maszyna jeszcze jak ktoś ma nieregularne cykle to tym bardziej ciężko ustalić.
Siedzi to jest mu dobrze.
Rozumiem ze jak coś się dzieje to wywołać ale jak wszystko ok to no sens:)
 
Tez wiele czytam [emoji6] Tylko ze od kilku dni mam bile jakby na okres, polozna mi powiedziala ze glowka juz jest w miednicy i porod moze zaczac sie w kazdej chwili i teraz zauwqzylam ta siare z piersi to nie bylam pewna [emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
Cala Ciaze brzuch jak na okres może pobolewac tez:)
Masz skurcze regularne? Napina Ci się brzuch? ?
Najlepiej jakby Cię podłączyli pod ktg i byś widziała czy to sa juz skurcze:)
 
reklama
Mojej siostrze od połowy ciazy leciała nie siara tylko mleko kilka razy dziennie wymieniała wkładki.. a ja siare musiałam wyciskac po porodzie mimo że urodziłam w terminie... mleko skończyło mi się po pół roku... siostra karmi juz rok... tak to już jest jedne z nas są lepszymi producentami mleka inne gorszymi... krótko mówiąc żaden powód do zmartwień wręcz przeciwnie... bardzo ci zazdroszczę na pewno mleka będziesz miała sporo... I życzę Ci byś karmiła dzieciątko tak długo jak ty będziesz chciała a nie jak podyktowane będzie to twoja fizjologia itp. POWODZENIA... przed Tobą najpiękniejszy dzień w życiu - dzień porodu...
 
Do góry