Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
. To ty po usg już tylko miesiączek czekasz i bobaska na rękach będziesz nosić - ojej - ale zleciało
:-).
, jakiś czas temu miałam robiony wymaz z szyjki macicy i niestety jestem nosicielka rzadkiej odmiany gronkowca nikt nie wie skąd to mam ale mogłam zarazic się albo w gabinecie albo w szpitalu. Prawdopodobnie ta bakteria wywołuje u mnie twardnienie brzuszka bo po ostatniej kuracji antybiotykowej nie doczówalam skurczy macicy. Ginekolog twierdzi że te leki napewno nie zaszkodzą dziecku choć ja oczywiscie troche sie boje czy rzeczywiscie tak jest. Naszczescie z szyjka wszystko jest ok i rozwarcia też nie ma najważniejsze zeby dotrwac do konca.
Lidka my kiedyś mieszkałam na III rubinkowie na kosynierów a teraz na świętopełka a paluszek tez wiem gdzie jest cześto tam jestem;-):-)


moze faktycznie sie znmay, bo ja tam mieszkalam chyba ze 20 lat