reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Janbor wiem bo jutro zaczynam 40 tydzień :szok: matko jak ten czas leci! :baffled:
z jednej strony nie moge sie doczekać Maciusia a z drugiej strony paraliżuje mnie strach czy dam sobie rade ze wszystkim :zawstydzona/y:
 
reklama
Sylwia myśl pozytywnie :tak: ostatnio na zgage pomogła ci cola :-D tylko nie pij za dużo przed snem bo zanocujesz w ubikacji :szok:
 
Cześć!

Ja juz wróciłam ale dziś się rozpisałyście na maxa:tak:

WIELKIE GRATULACJE DLA NAUR ŻYCZE DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS!!!:-D
Kira ja tez mam dziś problem z ciśnieniem.
Witam nową mamusie!:-D
Przepraszam ale nieodpowiem wszystkim bo dużo dziś napisane musze nadrobić
Mrozik trzymam jutro kciuki!
Ja po wizycie u gina strasznie mi szczęka opadła po wizycie termin mam na 17sierpnia, pan dr mnie zbadał i powiedział ze do terminu urodze mam nadzieje ze tak bedzie mały jest juz w kanale przygotowany do wyjścia, bardzo wysokie miała ciśnienie wiec jutro rano do szpitala i jak bedzie tak jak dziś to juz mam tam zostać szyjka skrócona rozwarcia brak to tyle ogólnie mam nadzieje ze nieprzenosze, mały waży ponad 3kg i jego wielkośc odpowiada 40tygodnia takze według usg na dziś miałam termin ale lekarze biora pod uwage OM. Trzymajcie jutro kciuki mam nadzieje ze niebede musiała jutro zostać jeszcze w szpitalu i chyba ze jutro zobacze mojego aniołaka.:-D
Miłego wieczorku i ciekawe kto nastepny:-D
 
mnie na zgage pomaga szklanka mleka zimnego:-)

Raabit jestem pewna, że doskonale dasz sobie rade zobaczysz:-) a jak bedziesz miec watpliwosci to przeciez jest w koncu nasze forum tutaj na pewno bedziemy mogly pytac o wszystko:-D
 
Natalka to trzymaj sie jutro :tak:

Jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto pisać bo wszystkie bedą zajęte swoimi maluchami :szok: dzisiaj dopiero 1 sierpnia a już zapowiadają sie kolejne porody! jak grzyby po deszczu no :-D
 
Super dzieki za mile przywitanie!!! Mój bąbel w brzyszku to dziewczynka Hania albo Ola. Zdecydujemy jak zobaczymy. Wszyscy oczywiście mówią że nie mam wygladu na dziwczynkę tzn na buzi jestem ładna że niby dziewczynka zabiera urodę ale to są bzdury. Sama nie wiem dlaczego do was tak póżno dołączylam ale mam nadzieję że potem bąbel bedzie dużo spala i będe mogła trochę popisać. No cóż ja mam wam jeszcze o sobie napisać że kiedyś byłam ciagle w pracy teraz jestem w domciu na zwolnieniu i bardzo się chyba zmienilam jak to przyjaciele mówią jestem spokojniejsza a to kiedyś było u mnie rzadkie. Mam nadzieję że teraz już wszytko bedzie szło w dobrym kierunku najważniejsze żeby mala była zdrowa no i żebym :) ha ha ha przeżyla poród. Wam też tego życzę!!!!!
 
Właśnie chciałam wbić gwóźdż w ścianę:zawstydzona/y: Męża jeszcze nie ma, a ja kupiłamdzisiaj obrazek ( egipska rycina - papirus) i nie mogę sie doczekać. Oczywiście nie wbiłam tylko pokrzywiłam. Ze złości mnie krew zaleje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dzięki Raabit ja myśle ze kutro niezostane w szpitalu ale róznie to bywa tak mnie dziś nastwił mój gin, ale Ty masz tez bardzo bliziutko moze bedziesz następna. Ja niemam objawów moze troche mnie kuje coś dzis w srodku po badaniu które nie nalezało do przyjemnych:szok::sorry: ale wyrwałam myżle ze jeszcze dam rade z dwa tygodnie chyba ze mały sie zdecyduje szybciej okaze sie jutro!
 
reklama
Do góry