• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
reklama
Dziewczynki, chcialabym sie z Wami czyms podzielic. Otrzymalam dzisiaj detektor tetna plodu BabySound A: detektor tętna płodu. Model przeznaczony do odsłuchu tętna płodu w warunkach domowych. - Detektory tętna płodu dla ginekologów, położników i położnych oraz do użytku domowego
Strasznie sie ucieszylam, ze tak szybko doszedl, ale zaraz moja radosc zamienila sie w zmartwienie. Dwa razy po 15 min łazilam sonda po brzuchu i ...... NIC!!! Nie uslyszalam serduszka!!! Dodam, ze nie czuje jeszcze zadnych ruchow (stad tez pomysl z zakupem detektora). Wiem,ze to urzadzenie nie jest zupelnie obojetne dla dzieciatka stąd tez nie chce stosowac go za czesto. Autentycznie sie zmartwilam. :-( Bede jeszcze jutro probowac i dam Wam znac.

Miranda - gratuluje córci :-)

Pozdrawiam Was mocno!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry