Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Kasiu wściekać się mogę (taki rocznik) drugą noc mi zawalił, poprosiłam by położył się wcześniej. Tym bardziej, że coś go łapie i nie chce by był choryWitam.
Deli nie wsciekaj sie tak, probowalas stopery do uszu ja tak robilam jak moj chrapal i o wiele szybciej zasypialam. Odespisz w dzien.


. Ale nie musi położyć się późno i nie pozwolić się mi wyspać 

. 


.

I tak mu tlumacze juz 10lat


nie no u mnie kłótni nie maWidzisz Aniu, ja tez mojemu pozniej daje szkole i to prowadzi ewentualnie tylko do klotni... albo on sie OBRAZA!!! bo przeciez ja najzwyczajniej sie czepiam ;-)
no, moze przesadzam, malutki efekt jest, szczegolnie teraz jak jestem w ciazy. Ponarzekam, ze to szkodzi dziecku, bo przeciez jak ja sie nie wyspie, to dla Mlodego niezbyt dobrze... i ten argument dziala.
