reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Hey dziewczyny :-) mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona :-) robiłam wczoraj teścik i też zobaczyłam 2 grube kreseczki :-D
Jak wszystko pójdzie dobrze będzie to mój drugi dzieciaczek, liczę na dziewczynkę ;-)
Rodzicom zamierzam powiedzieć dopiero koło 4 miesiąca, żeby im szybciej czas oczekiwania zleciał ;-) ale pewnie mój nie wytrzyma i się wygada...
Też zauważyłam, że cosik już mi sylwetka "zmężniała", ale myślałam, że to od zbyt dużej ilości jedzonka :rofl2:

Termin wypada mi (wg moich wyliczeń, a właściwie komputerowych ;-) ) na 7 sierpnia, no i najważniejsze nie byłam jeszcze u ginekologa i nie bardzo wiem gdzie iść :confused::zawstydzona/y:, nie mam stałego ginekologa, przeprowadziłam się znów, a do babki, która prowadziła mi poprzednią ciąże jakoś nie mam ochoty iść :sad:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Im więcej nas tym lepiej.
Zoa, powodzenia w poszukiwaniu dobrego lekarza. trzymam kciuki:blink:
kasro głowa do góry, wszystko będze dobrze :wink:
Pozdrawiam
 
Kasro będziemy wszystkie mocno trzymać kciuki, żeby tym razem było wszystko w porządku :-) też kiedyś straciłam swojego 8 tygodniowego bąbelka, ale tym razem będzie tak jak należy :tak:

Emy myślę, że jeszcze sporo dziewczyn się pojawi, narazie obstawiłyśmy kilka pierwszych dni sierpnia, kolejne przyszłe mamusie pewnie jeszcze nie wiedzą jakie szczęście je czeka :happy:
 
witam wszystkie sierpniowe mamuśki moje dwie kreseczki wyszły 2 grudnia z obliczeń wychodzi mi termin na 10 sierpnia jutro idę do lekarza mam nadzieje że wszystko będzie w porządku może któraś z was też ma termin na 10 znalazłam stronę gdzie można zobaczyć jak w danym tygodniu wygląda nasza fasolka więc można zobaczyć jak się zmienia z tygodnia na tydzień
Brzuszek.Net - 5 tydzień ciąży
 
Cześć Dziewczyny :-) Dzisiaj, tj w 26 dc (zazwyczaj mam 29-30 dniowe) zrobiłam test (taki co wykrywa niby 2-3 dniową ciąże). Na początku nie było drugiej kreski, ale po jakiś 8 min. pojawiła sie druga, bardzo jaśniuka kreseczka, która po pół godz. nieco sciemniała i stała się bardziej widoczna. Nie wiem czy juz sie cieszyć. Serce mocniej mi bije, bo tak bardzo bym chciała... Co o tym myślicie? Niby w instrukcji jest napisane, że wynik pojawia się DO 5 minut. Ehhh sama nie wiem. Chciałabym do Was dołączyć :-) Może jutro powtórzyć test? Kupiłam sobie drugi (Bobo test - niebieski) ;-) Już nie mogę sie doczekać werdyktu. Mąż jeszcze nie robi sobie nadziei. Gratuluję wszystkim zafasolkowanym! 3majcie prosze za mnie kciuki!
pozdrawiam.
 
Ja brałam na samym początku ciąży (jeszcze nie wiedziałam o niej) antybiotyk i ssałam Choinex na gardło, a wyczytałam, że on z grupy C jest:-( Ale z kolei gdzie indziej wyczytałam, że podobno od 0 do 8 tyg ciąży działa to na zasadzie "wszystko albo nic". To znaczy jeśli płód uległ by uszkodzeniu, to nie przetrwa, a ten, który przetrwa, będze zrowiusieńki. Ja nie dostałam miesiączki, więc żyję nadzieją, że mam w brzuszku zdrowiuteńką fasoleczkę:-) Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałam:rolleyes2:
ja też żyję nadzieją, że to co brałam zanim się dowiedziałam o ciąży nie zaszkodziło maleństwu ...

Leila83, poczekaj jeszcze na termin miesiączki, tak będzie najpewniej :-) Ta 83 przy Twoim nicku to rocznik? bo jak tak to jesteśmy z tego samego :-)
 
Gratuluje wszystkim Sierpniowym Mamusią:-):-) Życzę spokojnego przejscia tych wspaniałych dziewieciu miesiecy!:-) Oraz szybkiego i bezbolesnego rozwiazania:-)
Pozdrawiam. Ania, Mama Wrześniowa 2008
 
reklama
Zoa, 83 to mój rocznik :-) A więc jesteśmy równolatkami :-) Ty już rozumiem będziesz miała drugiego dzieciaczka? Ehhh, cudownie! :-)
Postanowiłam, że zrobię jutro test jeszcze raz. Zdaję sobie sprawę, że to pewnie strata pieniędzy, ale już spać po nocy nie mogę ;-)Jeśli jutro nic nie wyjdzie to następny test będzie w sobotę.

Olcia1 - życzę dużo zdrówka. Ja też ostatnio brałam b.silny lek i pewnie, jeśli okaże się,że jestem w ciązy, to będę drżała o fasolkę. Rzeczywiście problem jest duży z tymi lekami - prawie nic nie wolno :-(

Pozdrawiam ciepło Was i Wasze dzidzie :-)
 
Do góry