reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

[FONT=&quot]witajcie dziś miałam mieć wizytę u lekarza ale się pochorował i przełożyli mi na czwartek może ja też spróbuję coś przyciągnąć z tymi suwaczkami mam już dwóch wspaniałych synów i nie ukrywam że bardzo chciała bym żeby tym razem to była dziewczynka no ale coś mi mówi że to jednak będzie on [/FONT]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Taszka74 - 3mamy kciuki za dziewczynkę :-)

Olcia1 - jak samopoczucie i zdrówko?

Dziewczyny, zrobiłam dzisiaj drugi test i ...... jestem w ciąży!!! :-):-):-) Fakt faktem, że kreseczka była jasna, ale to w końcu dopiero 27 dc. Dla pewności powtórze jeszcze w piątek :-) Jestem bardzo szczęsliwa, aczkolwiek namnoży się teraz problemów, glownie związanych z moją pracą (nie mam umowy na czas nieokreślony :-(). Mąż niestety zamiast się cieszyć, to się zaczął martwić jak sobie damy radę itp. Ja staram się, żeby widmo problemów nie zakłóciło mi uczucia szczęścia. Obliczyłam sobie, że dzieciaczek przyjdzie na swiat 20 sierpnia i będzie Lwem :-)
Na razie nie mam żadnych objawów. Ale chyba nie muszą być w 4 tyg?

Czy Wam równiez jest trudno uwierzyć w to, że jesteście w ciązy? :-)

Miłego dnia!
 
Witam serdecznie i gratuluję Wszystkim Mamusiom Sierpniowym:-)
Ale ten czas szybko mija - niedawno nasz wątek, mamuś marcowych zaczynał pisanie na forum, a tu już sierpień...
Taszka, ja też jestem mamą dwóch chłopców, też liczyłam po cichu na dziewczynkę, ale już wiem, że będzie trzeci synek...Moi chłopcy bardzo się cieszą, że będzie brat :-) Trzymam kciuki za Twoją dziewczynkę, ale jak będzie chłopczyk też będzie cudownie.:tak::tak::tak:
Pozdrawiam serdecznie!
 
Taszka74 - ja również mocno 3mam kciuki za dziewczynkę (sama po cichu też o niej marzę :-)) W ogóle wszystkim Wam życzę, abyście miały zdrowe dzieciątka i o takiej płci, jaką byście chciały ;-) I aby ciąża nie dawała się Wam we znaki :-)

Kasro - dzięki za cieple słowa :-)

Drogie Forumowiczki, od którego tygodnia pojawiły Wam się pierwsze objawy i jak wyglądały?

Ja jak na razie ze szczęścia moglabym przenosić góry. Mam mnostwo energii i ciągle sie śmieję. Jutro zrobie Bete HCG, zeby miec pewność :-) Myślicie, że mój dzisiejszy wynik może być niepewny przez to, że zrobiłam test przed dniem miesiączki? Ogarnia mnie ogromny strach na samą myśli, że mogłam sie pomylić... :-(

pozdrowionka!
 
Witajcie
I ja pragne sie dolaczyc do Waszego grona :-) o tym ze po raz drugi bede mama (mam juz jedna Anielska coreczke, ktora odeszla z nieznanych przyczyn 18.07.08 w 40 tyg. ciazy) dowiedzialam sie 4.12.08. Biorac pod uwage ost. miesiaczke termin przypada mi na 6 siepien, natomiast w ziwazku z tym, ze wiem, w ktorym dniu bylo jajeczkowanie termin przesunal sie na 10...
Gratuluje Wszystkim Mamusiom i trzymam za nas wszystkie kciuki!!
Pozdrowki
 
Witaj andziaa, trzymammocno kciuki za Twoją dzidzię :tak:

olcia.1 wcale nie jest śmieszne to co piszesz na temat przeczucia, że się jest w ciąży, też tak miałam, poprzednimi razami, teraz się chyba przyzwyczaiłam ;-) choć coś mi kazało iść do apteki i teścik kupić, jeszcze przed spodziewanym okresem.:-D Samopoczucie u mnie nienajlepiej, co prawda nie mam mega mdłości, ale w ciągu kilku dni chyba 3/4 swoich sił straciłam :szok: mam problem, żeby Remka podnieść...
 
dziewczyny dzięki ja też za was trzymam kciuki znalazłam taką tabelę przewidywania płci dziecka jestem ciekawa czy wam się zgadzają te prognozy chodzi mi oczywiście o te które już mają dzieciaczki mnie się zgadza według tabeli mieli być synowie no i są teraz też wychodzi mi syn tabela ma podobno 92 % skuteczności mam nadzieje że ja tym razem znajdę się w tych 8% ale na myśl że to chłopiec też się ciesze tak czy tak będę bogatsza o jeden skarb
chciałam wkleić tabele ale źle ją wyświetla więc podaje adres strony http://jolmys.webpark.pl/
a poza tym moje objawy to to że mam jakiegoś takiego lenia męczy mnie nawet siedzenie czuje się jakaś taka senna brak mi energii i płakać mi się chce z byle powodu ech mam nadzieje że to szybko minie i energia do mnie wróci przy poprzednich ciążach nie czułam takiego zmęczenia
 
Ostatnia edycja:
Według tabelki Remcio miał być chłopcem - no i jest, a teraz też mam ochotę trafić na te 8% :-D
 
Cześć Dziewczyny! Jak się miewacie?

Dziś zrobiłam bete hcg, wynik o 16.00. Już nie mogę się doczekać.

Od 2 dni mam wyższą temperaturę (mierzę rano przed wstaniem), tj. 37,2. Wczoraj zdarzyło mi się coś b.dziwnego - zasnęłam o 21.15. Zazwyczaj chodzę spać duzo pozniej ale wczoraj czulam sie kosmicznie zmeczona i spiąca.

Dzisiaj już nie mam tyle energii co wczoraj. Chodzę jakas podminowana. A przecież powinnam czuć się mega szczęsliwa. No i doszlo jeszcze jedno uczucie - STRACH... Sama nie wiem przed czym. Zaczelam sie bać tych 9 m-cy. Nie rozumiem sama siebie.

Dołuje mnie jedna rzecz - bardzo wypadają mi włosy! Tracę je tak od wrzesnia, ale teraz to osiagnelo jakies apogeum. Czy też macie taki problem?

Pozdrawiam cieplutko przyszle mamusie :-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!
Najszczersze gratulacje! Mam nadzieję, że wszystkie urodzimy prześliczne zdrowe dzieciaczki.

Nie było mnie kilka dni. Niestety nie czuję się najlepiej. Chyba najbardziej dokucza mi zmęczenie. Teraz jeszcze mam mdłości :-(

Leila83 moje objawy były najsilniejsze jeszcze zanim wiedziałam, że jestem w ciąży, tuż przed spodziewaną @. Czułam się właściwie gorzej niż teraz. jednego dnia miałam straszne mdłości, aż zasłabłam. wylądowałam na pogotowiu w środku nocy. dali mi kroplówkę na niskie ciśnienie (90-60) i witaminy.
Następnego dnia zrobiłam test i wyszedł pozytywny.

Mimo wszystkich objawów ciążowych nachodzi mnie czasem myśl, żeby zrobić jeszcze jeden test, żeby sprawdzić czy moja fasolka tam jeszcze jest. Może po prostu nie mogę uwierzyć, że nam się udało.

a propos 83 to też mój rocznik :-)

Pozdrawiam Was wszystkie
 
Do góry