reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa,
Właśnie wróciłam od ginekologa wszystko jest pięknie widziałam mała kropeczkę ma 4mm to dopiero początek ale już jestem chodzącym szczęściem. Pan doktor jest świetny zaznaczył tylko żeby na następną wizytę przyszedł tatuś (dziś niestety musiał być w pracy :( ) bo usłyszy pierwsze bicie serduszka za 2 tyg. Jeśli chodzi o senność to nie jest tak źle a siusiu faktycznie potrafi pogonić. :tak::-)
 
reklama
witaj aga_irlandia będę trzymać kciuki za twoje maleństwo bo szczęście jest wam teraz bardzo potrzebne ,
a mnie dziś cały dzień pobolewał brzuch czasami miałam tak jakbym na szpilce usiadła takie ukłucie :baffled:
 
Olcia.1 nic się nie martw moja koleżanka ma rodzić w maju i też powiedziała wszystkim że dzidzia ma 18cm a tak naprawdę ma 13cm wszystkie to rozumiemy.:-)
Aga -irlandia trzymamy kciuki :)
Taszka ja też mam czasem takie ukłucie ale podobno to normalne w końcu teraz przez te 3 miesiące zachodzą najpiękniejsze zmiany w nas mamusiach to cudowne przeżycie .
 
Witajcie przysze sierpniowe mamy 2009!
Nazywam się Edyta. O swej ciązy wiem już długoo ale do wczoraj do usg - póki nie usłyszałam bicia serduszka nikt o niej nie wiedział. Wkońcu stało się faktem. Dzidzia jest ma 1.3mm (pęcherzyk ciązowy 10mm) i wg USG termin na 9 lipca. (wg OM termin mam na 3) Ale z racji moich problemów wiem że owulka była później dzisiaj jest 5t6d(wierze sobie i usg:-p:zawstydzona/y:). Jest to moja trzecia ciąża :szok: ale niestety mam za sobą dwa poronienia. Stąd mój sceptyzm. Ale co tam. Cieszę się i wierzę że tym razem pod okiem specjalisty wszystko się uda. Choć ciąża jest zagrożona (usg mam co ok póltora tygodnia) - wierzę w cud.
Wszystkim nam życzę spokojnych juz 8 miesięcy ciąży!

Co do objawów ciążowych. Każda ciąza jest inna. Raz objawy są raz ich nie ma. Podobno "im gorzej tym lepiej" ale to też nie zawsze jest prawdą.
Co do testów ciązowych jak wychodzi blada kreska na teście oznacza to ciąze tylko jeszcze bardzoo wczesną. Z każdym dniem kreseczka powinna być grubsza.
Na usg widać coś powyżej 1000 w stężeniu betyHCCG w krwi. A przy powyżej 9000 tys widać już maleńkie bijące serduszko. Takie jak mi i męzowi wczoraj dane było zobaczyć.

Co do Waszych "pociech" 3,9 mm czy większych.. póki co są to pęcherzyki ciążowe. Dzidzia się ukazuje w całości jak zaczyna bić serduszko a to bije przy becie jak napisałam wcześniej lub jak kto woli 21dni od zapłodnienia ;-):tak::-D:rofl2:.

Pragnę do Was dołączyć i cieszyć się razem z Wami z wzoltów i upadków przez te 8miesięcy i później gdy nasze pociechy będą już na świecie.

Aha... nio tak witam jeszcze szczególnie moją koleżankę "po fachu";-)
Agula Irl hejka :zawstydzona/y::-D:rofl2::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny:) dziekuje za mile przywitanie\)
edytko:):):) ciebie szczegolnie milo witam:):):)tak sie ciesze ze jestesmy tu razem:) mam nadzieje ze do konca:) czyli do mniej wiecej 9 sierpnia bo tez mam taki termin:):):)chyba ze cos sie zmieni:)
buziole
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczynki.
I ja sie melduje po wizycie. Niestety na razie oprocz pecherzyka plodowego nic nie udalo sie zobaczyc, dzidzia jest jeszcze za malutka :-(Pan doktor powiedzial jednak ze wszystko w porzadku, i ze jak najbardziej wszystko zgadza sie z podanym przeze mnie terminem owulacji (jestem jego pewna) tak wiec nie ma powodow do zmartwien :-)
Wg OM termin przypada mi na 6 sierpien, jednak w zwiazku z dosc pozna owulacja(dopiero 21 dc) termin przesunal sie na 11-12.
Martwi mnie troche post slodziutkiej-bo jesli rzeczywiscie serduszko zaczyna bic juz w 21 dniu po zaplodnieniu-to cos moja fasolka sie opoznia :-( z jednej strony lekarz nie widzi nieprawidlowosci, a z drugiej slodziutka jest zaledwie w 3 dni starszej ciazy ode mnie a juz widziala kropeczke (maluszka) z bijacym serduszkiem-myslicie ze mam powody do zmartwien??
Pamietam ze przy pierwszej ciazy tez od razu nie zobaczylam fasolki, a jedynie pecherzyk i dopiero przy II wizycie uslyszalam bicie serca...No nic mam nadzieje,ze wszystko tak jak mowi lekarz jest oki i ze za miesiac przy nastepnej wizycie uslysze ten upragniony stukot :-)

Czy ktoras wie jak mozna skontaktowac sie z moderatorem, moze przeniesiemy nasz watek na glowny?? wtedy bedziemy mogly dodac rozne podwatki ...
 
reklama
hejka andzia...ja tez mieszkalam w gdansku:):):)
a jakie mialas usg? dopochwowe? bo ja mysle ze edzia widzialaale na 100 procent bylo to usg dopochwowe....przez brzuszne usg zazwyczaj widac bijace serduszko chyba gdziec okolo 8 tygodnia czasem troszke szybciej...ja ostatnim razem widzialam w 7 tygodniu przy normalnym usg:)
 
Do góry