reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
agus gratuluję
my po wizycie wprzychodni mała waży już 3030g czyli prawie wróciła do wagi urodzeniowej,niestety katarek dość spory i mamy fridą ściągać i zakrapia Sterimarem baby oby pomogło i nie pozowlono nam na spacerki wychodzić,a bardzo chcielismy bo jeszcze nie byliśmy:-(ale zdrowie najważniejsze
 
agus gratulacje....:tak::-)
witam wieczorkiem......
mala na spacerku dzis spala caly czas,az 2 godz.:szok:...a w domu taka maruda z niej.....
teraz wisi znow przy cyciu i przysypia,mam nadzieje ze kapieli nie przespi.....
bede sie ulatniac juz......do jutra....kochane,nocki przespanej zycze.....:tak:
 
no ja z mała przy cycku - już umiemy na siedząco:-D
pisze jedną ręką:cool2:
Chciałam zapytać Iwonki jaki ten linomag stosuje, bo różne w internecie znalazłam i zgłupiałam:confused2: A jutro do apteki się wybieram to bym kupiła, bo Gabi ma strasznie suchą skórę.
 
no ja z mała przy cycku - już umiemy na siedząco:-D
pisze jedną ręką:cool2:
Chciałam zapytać Iwonki jaki ten linomag stosuje, bo różne w internecie znalazłam i zgłupiałam:confused2: A jutro do apteki się wybieram to bym kupiła, bo Gabi ma strasznie suchą skórę.

ja mam zielony akurat,o taki LINOMAG 20% maść 30g | Skóra | Skóra | i-Apteka.pl ale to obojętne który bo każdy jest do suchej skóry

a ja nawet wyskoczyłam na drugie zebranie bo mała poszła mi spac o 18 i nadal śpi,a kąpiel zawsze była o 19.30 chyba bede musiała przesunąc tą godzinkę
 
My dzisiaj z 6 godzin spędziłyśmy na mieście i 2 karmienia w miejscach publicznych zaliczone :tak:, zasłoniłam się kocykiem i jakoś poszło :tak:
Dziewczyny mam pytanie o chrzciny czy robicie w domu czy w jakiś knajpach? I co mozna by podać gościom jak się robi w domu? Bo u mnie chrzciny w następną niedzielę i sama nie wiem co robić :eek:
 
Tez urzadzam chrzciny w domu. Wpierw podaje obiad, potem kawe ciasto. Na koniec kolacja i spadac do domu:cool2::cool2:Niestety tez musze sama to przygotowac:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
a ja będę robić chrzciny w knajpie, trochę więcej się wykosztuje, a nie mam warunków na prawie 20 osób (czyt. miejsca) i nie będę nikogo z rodziny ani siebie obarczać robotą ;-)
agus_kula gratuluję córeczki :))
 
Ostatnia edycja:
Do góry