reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

wqitam sie i ja.wyspana jestem ale cos mnie w srodku boli.powiedziala bym ze macica...ale czy macica moze bolec??:zawstydzona/y:wybralam wlasnie cala serie antybiotykow na infekcje i co...boli nadal:wściekła/y:a nam przyszly tydzien zapowieada sie szpitalnie: 14.09,15.09-ide ne badania i jakies testy beda mi robic na zespol ciesni nadgarstka a 16.09 skan bioderek Amelki. no i maz dostal tylko wolne na 14.09 i d..a we wtorek musze cala wyprawe zrobic i przestawic Amelke ze wstawaniem zeby ja ze soba zabrac:wściekła/y:
 
reklama
witam.
u mnie od kilku dni internet chodzi jak sam chce, pomimo zgłaszania usterki...
Wczoraj mieliśmy ostatnią wizytę healt visitor-ki, Jagoda ładnie przybiera na wadze i super rośnie. Co do strzelających ramionek to niby norma, tak jak zdaje się Azorek pisała, usłyszałam to samo, stawy są jeszcze elastyczne i dlatego tak strzelają???
Pozatym mała ślicznie sypia w nocy, jestem wyspana i wypoczęta. W miarę, oczywiście.
Mewa, dzięki za skoki rozwojowe, dużo wyjaśnia zachowanie mojej pannay.
 
Hej!!!
A ja jakoś nie mam czasu tu zaglądnąć:zawstydzona/y::-(
Co włączę kompa to mały zaraz się budzi...
A nocki am koszmarne mały budzi się 4-5 raz na karmienie a potem po karmieniu nie śpi z godzinę :eek: jestem kompletnie nie wyspana....ledwo co chodzę...mam nadzieje że jeszcze troszke i mały będzie dłużej spał w noc tylko kiedy to nastąpi...:eek:
o widze że o chrzcinach pisałyście a ja się z moim nie moge dogadać już go męcze od pewnego czasu żeby wybrał chrzestnego bo chrzestną już mamy a on ciągle nie wiem i nie wiem a jak ja mu podpowiadam to mu nie pasuje :/ i weź tu planuj........
CAŁUSY DLA WAS I WASZYCH MALUSZKÓW;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie.
My przeszłysmy mały kryzys z kupą.Dwa dniz zaparc:wściekła/y:.Wczoraj była jedna pani z przychodni i kazała po pirewsze zmienic smoczek na 2:szok:,ale zminiłam i rzeczywiscie mała je spikojniej i nie ma czkawek:tak:.Po deugie podac sok pomaraniczowy:szok::szok::szok:.I tu jej powiedziałam ze chyba zartuje.Jednaj okazuje sie ze to dobry srodek na zaparcia dla maluszków bo wieczorem dwie kupy poszły:tak:.Oczywiscie sok z wodą rozrabiałam(na 4 łyzeczki wody 1 soku).Te angielskie metody są dziwne czasami ale skuteczne:tak:.
 
Witam się i ja u mnie nocka super raz cyca dostała o 3 a drugi raz o 7:30 i do 9:30 pospałysmy sobie teraz znów poszła kimać a ja na 12 umówiona jestm na spacerek z kleżankami jak wparujemy wszystkie wózkami do kawiarni to dopiero będzie tłok hihihihihii:tak:
Pozdrawiam Was i miłego dnia u mnie super pogoda tylko na dworzu siedzieć .Ja wczoraj wieczorem obiad zrobiłam i dziś spędzam czas aktywnie:tak:
 
hej :-)

u nas rano padało ale teraz słoneczko wychodzi więc spacerek na pewno zaliczymy :tak:

nocka była super - Julka spała od 1.30 do 8.30 :szok: potem zjadła 2 razy i znowu zasneła w swoim łóżeczku i śpi do teraz :szok:
ale wieczór był straszny bo z kolkami :-(

zabieram sie za obiadek póki mała spi
 
A ja wlasnie palaszuje co nieco....i zaraz tez idziemy na dworek,bo pogoda superancka,wiec trzeba korzystac....:-D
Czekam tylko az Gosia wroci ze szkoly,bo tesciowa po nia pojechala....
 
to i ja sie witam ;-)

jak ja wam zazdroszcze spacerkow z dziecmi... dlaczego moja Monika jest taka inna? jak tylko zorientuje sie ze jest na dworze od razu zaczyna wrzeszczec... czuje sie wtedy beznadziejenie bo ludzie patrza na mnie dziwnie - co to za matka ktora nie umie uspokoic wlasnego dziecka??? smoczka za chiny nie chce :-(

nawet nasza lekarka jak uslyszala jak sie monika drze to stwierdzila ze dziwne dziecko bo zwykle dzieci na dworze pieknie spia... inne spia a moja...:no::no::no:

ehhhh... widocznie limit braku problemow z dzieckiem wyczerpalam przy Jasku :tak::tak::tak:

a chrzciny... u nas tragedia... w domu se ne da :-( 4 pietro bez windy - babcie sie nie wgramola :-( poza tym wiekszosc gosci przyjezdna a u nas nie ma gdzie ich polozyc spac :-( no i po doswiadczeniach z chrzcinami Jaska (meska czesc towarzystwa w kosciele nie do konca trzezwa byla :wściekła/y: no ale ksiadz na naukach powiedzial ze alkohol dla ludzi byle dziecko i matka karmiaca nie pili...)
teraz chce zrobic chrzciny w sobote i impreze potem - wychodzi ze musimy szukac lokalu z mozliwoscia wynajecia paru pokoikow... no i boje sie ze moja krzykaczka doprowadzi do tego ze ja z nia do domu pojade a reszta bedzie sie dobrze bawic.... ehhhhhh
 
My przeszłysmy mały kryzys z kupą.Dwa dniz zaparc:wściekła/y:.Wczoraj była jedna pani z przychodni i kazała po pirewsze zmienic smoczek na 2:szok:,ale zminiłam i rzeczywiscie mała je spikojniej i nie ma czkawek:tak:.Po deugie podac sok pomaraniczowy:szok::szok::szok:.I tu jej powiedziałam ze chyba zartuje.Jednaj okazuje sie ze to dobry srodek na zaparcia dla maluszków bo wieczorem dwie kupy poszły:tak:.Oczywiscie sok z wodą rozrabiałam(na 4 łyzeczki wody 1 soku).Te angielskie metody są dziwne czasami ale skuteczne:tak:.

:szok: nie słyszałam o tym wcześniej ale skoro skuteczne...

obserwowałabym tylko czy córce nie wyjdą jakieś krostki od tego soku
 
reklama
hej dziewczyny

Mju- ale Antek wielki:shocked2: chyba nie mleko masz tylko smietanke:tak:

U mnie noc w miare ok, tyle ze herbatki koperkowej wczoraj zapomnialam wypic i byla roznica,
strasznie sie bidulek meczyl z kupka :-(i dopiero ok 10 rano zrobil, a zwykle w nocy dwie ida
wiec nie ma co, pije koperek

tez bym chciala chrzciny zrobic ale to dopiero w Polsce,
a kiedy wrocimy to nie wiem, moze i nawet na wiosne,
nie bedzie mi ksiadz robil problemow jak Adas bedzie 10 miesieczny
jak myslicie:confused2:
 
Do góry