reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Baska u nas wysypało mało ale za to bardzo długo się utrzymywała wysypka,miał najwięcej na brzuszku...
Miranda w szoku jestem co za ludzie chodza po tym swiecie!!!!!!!!!!Jak można takiemu maluskiemu dziecku krzywde zrobić!!!
 
Zocha nie miała gorączki, bo chyba bym zauważyła no nie??
natomiast z tego co patrzyłam w necie to ta jej wysypka jest bardzo podobna do tej trzydniówkowej, no ale dałam jej zyrtec rano, dostanie tez wieczorem i mam nadzieje ze zniknie.

Miranda normalnie szok!!!jak mozna byc tak okrutnym.
 
Witam kochane....
Dzis wcale nie mialam czasu zeby zajzec,a wczoraj wieczorem maz okupowal kompa:baffled:
Byli dzis u nas panowie i stawial nowy komin,kolo domu,wiec troche kasy poszlo,a jeszcze ma przyjsc hydraulik centralne przerabiac i piec w inne miejsce stawiac...ehhhh

A jeszcze tato znow w szpitalu,stan nie za ciekawy,serducho szwankuje,choc ma wstawiony rozrusznik,nerki i watroba juz ledwo ciagna,lekarz mamie powiedzial ze jest zle i to bardzo.....ehhh...martwie sie o nia,bo sama teraz w domu zostala,brat niedawno do angli pojechal,do pracy..

Wszystkiego najlepszego dla Nel,na pierwsze urodzinki!!!!!!!!

Basia,ciesze sie ze z mieszkaniem wyszlo po twojej mysli,a swoja droga to tez z checia bym zdjecia z mina szwagierki zobaczyla:-D:-D:-D

Co do mieszkania i zamykania go mna noc,to u nas tez czasem sie zapomni,a ze mamy dwa wejscia do domu to zdaza sie czesto ze ktores jest nie zamkniete:-D,co do samochodu to sie go nie zamyka wcale,i jesz,cze dowod
rejestracyjny i kluczyki sa w srodku:szok:...no ale ja mam inna sytuacje,bo na wsi mieszkam i tu troszke inaczej jest:tak::-)

Dobra zmykam narazie bo musze mala polozyc,jeczy juz strasznie:szok:
 
Ostatnia edycja:
A cóż tu taka cisza co??
mój mi oznajmił że ma urlop i już siedzi w domu ale ma robote więc do 15 jak by go nie było i mało tego poszedł już spać bo jest zmęczony a ja to co??
Mały bawi sie więc zjadłam spokojnie kolacje tylko nie wiem co jemu dac zaraz znowu bedzie pluć kaszką jak mu zrobie.....
W razie czego mówie już Dobranoc spokojnej nocki!!Bo nie wiem o której mój mały buszmen pójdzie spać....
Anet zmówie paciorek za Twojego tate.
 
Ostatnia edycja:
Anet, zdrówka tacie..


Ja się odmeldowuje do wtorku. Trzymajcie kciuki za chrzest i imprezę roczkową:) Jutro siostra moja przyjeżdża!! Tak się cieszę!! Ostałysmy sie ino obie a mieszkamy na różnych końcach Polski. Ja będę miała czas jeszcze dziś wieczorem to wkleje zdjęcie jak Franula podpór trzyma. Normalnie wychodza już efekty tego drugiego turnusu!!!
Lece bo musze córci sukienkę podszyć:)
 
reklama
Franiowa wspaniale! Mam nadzieję, że miło wam będzie i impreza się uda:)
Paczka wysłana:D Daj znać jak dojdzie!
ja dopiero teraz bo goście i jutro wyjeżdżamy na weekend więc pakowanie i reszta pierdół do zrobienia...
Malinka przepis mam już. Na śmierć zapomniałam! Ja ogórków nie robię tylko moja mama. Ona to uwielbia. Ja niestety nie odziedziczyłam tej manii. I grzybiara z niej straszna. Jutro będzie po lesie ganiać.

Ach Nel WSZYSTKIEGO FANTASTYCZNEGO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN! Wrócę to obrazek wstawię;)
Mola byś mogła częściej zaglądać!

Basia u nas wysypka to tylko właśnie takie potóweczki na początku na karku i dole pleców. Następny dzień wysyp i na trzeci dzień zniknęło wszystko. Także idzie ku lepszemu;)
Idę pisać...

Przepis jest i zdjęcie na t też.
Uff
dobranoc:)

 
Ostatnia edycja:
Do góry