reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

M

mags777

Gość
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Ponieważ dziś dowiedziałam się że ja też dołączę do tego grona ( szczęśliwe dwie kreseczki!!!!!) a nie znalazłam wątku ''sierpniowego'', postanowiłam go założyć. Zapraszam wszystkie kobietki, które właśnie na ten miesiąc wyznaczony mają termin, żebyśmy wspólnie mogły przeżywać ten cudowny czas, wspierać się i dzielić wątpliwościami i radościami też. Jestem taka szczęśliwa!!!! Pozdrawiam,
mags777 :-D
 
reklama
gratuluje !!!! i ja tez dolanczam do tego szczesliwego gronu wlasnie sie tez dzisiaj dowiedzialam jestem bardzo szczesliwa staralismy sie z mezem 10 miesiecy i bardzo sie cieszymy pozdrawiam ..:-)
 
Witam dziewczyny! Cieszę, że już jest wątek sierpniowy.
Ja mam termin mniej więcej na 6-go sierpnia. Od roku leczę się na PCO, także moja fasolka powstała za sprawą dużej dawki leków.
teraz też nie daje mi się mocno cieszyć. Lekarz przepisał mi nowe leki i kazał leżeć, nic nie robić i nigdzie się nie ruszać, ewentualnie na 30 min. spacer.

Napiszcie coś o Was. Musimy się poznać, w końcu długie 9 m-cy przed nami ;)
Pozdrawiam
 
witam emy.... :-)
gratulacje!!!!!
a ja tez mam termin na 6 sierpnia...:-D:-D:-D!!!1 wiec jest nas dwie.. ... ja tez mam pco ..i staralismy sie 10 miesiecu.. i w zeszlym tygodni bylam u gina i jeszcze nic nie bylo wiadomo.. a w sobote mi sie @ spozniale juz 3 dzien i o tak zrobilam tescik i byly dwie kreseczki:laugh2::szok: i bardzo jestem szczesliwa .. troche mi bol brzucha dokucza ale szczesliwa .. pozdrawiam
 
Gratuluję dziewczyny i życzę miłych forumowych pogawędek i pełnego radości oczekiwania! Wspierajcie się tak jak my Sierpniówki 2008:) Powodzenia!
 
andradk, gratuluję i cieszę się bardzo, że mamy ten sam termin porodu. Urodzimy słodkie lwiątka. Mąż jest zadowolony, bo sam jest z sierpnia. Niezły sobie sprawił prezent urodzinowy
Ja z radości zrobiłam 3 testy!
Bałam się, że z pco nie zajdę w ciążę. naczytałam się, że dziewczyny starają się zajść latami.

SylwiaZG, dziekujemy za wsparcie. Przecudowną masz córeczkę. Pozdrawiam
 
:-DGRATULUJE WSZYSTKIM :-D
W końcu się zaczęło....:sorry:
Ja rok temu jeszcze nie wiedziałam jaka mała niespodzianka do nas przyjdzie.:-)
Najszczęśliwszych 9 miesięcy i przecudnych dzieciaczków.;-):tak:;-)
 
Witam wszystkie mamusie))

U mnie takze pozytywny wyniczek ale wizyta u poloznej dopiero 8-12-08
a pozniej skierowanko do szpitala na usg bede wiedziec wiecej....

Jak narazie terminek pokazuje sierpien wiec witam)))))))))))
 
Gratuluja zafasolkowanym:-D
trzymajcie sie sierpniówki:-) Nie moge uwierzyć, że już jesteście na forum! Czas z maluszkiem szybciej leci...
Pozdrawiam, doświadczona mama-sierpniówka 2007:-D:tak:
 
reklama
Witajcie!
Dołączam do Waszego wątku. Dziś rano zrobiłam test i wyszły 2 grube kreski :-). Po chwili zrobiłam jeszcze test innego producenta i to samo :-). Juz zadzwoniłam do mojego lekarza zeby umowic sie na przyszly tydzien. wedlug moich obliczen to 3 tydzien ale gdyby liczyc od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki to 6. Jak to liczyc? w przyszlym tygodniu mam nadzieje ze sie potwierdzi, byc moze to jeszcze za wczesniej zeby zobaczyc ale juz dluzej nie moge czekac!!! Fajnie ze powstal juz watek sierpniowy!
 
Do góry