reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

często się tak spotyka że w naszych szpitalach traktują nas jak zło konieczne!

byłam z dzieciakami 2h na spacerze i wróciłam wykonczona, nogi i głowa mnie boli do teraz bez apapu się nie obyło!:no:
ZARAZ OBIAD PODAJE:-) kopytka ze skwarkami z boczku i kaputka kiszona gotowana:tak::tak::tak:
Ale masz pyszny obiadek!!!Ja też chcę a nie mam w ogóle obiadu:-p
 
reklama
Hejka dziewczyny, przepraszam ze ostatnio dawno mnie tutaj nie było ale ostatnoi jakos nie mam czasu usiąśc przy kompie, Kuba najchetniej cały dzień spędziłby na polu a jak już go położe do spania po obiedzie to sama tez muszę odpocząc. Mam nadzieje ze u Was wszystko w porządku i ze dzidziusie rosną zdrowo bo pewnie zaległości nie nadrobie.Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze brzuszki też
 
reklama
Do góry