reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Równiez witam nowe mamy, zapraszamy do pisania:tak::tak:
A ja od rana wkurzona na maxa:wściekła/y::wściekła/y:Niedosc ze sie okazalo ze z tej nowej pracy meza to nici beda, to jeszcze mama dzis miala kupic drozdzowki dla mnie i Mateusza, mi nie kupila bo stwierdzila ze mam sie odchudzac:wściekła/y::wściekła/y:Kij jej w oko do mojej wagi!:wściekła/y::wściekła/y:I na złość powiedzialam i postanowiłam że się odchudzać nie bedę, nie chce całe zycie walczyć z wiatrakami. Jak komuś się nie podobam jaka jestem to niech nie patrzy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sempe no chyba zartujesz prababcia w wieku 50 lat:szok::szok:Toż to horror:sorry2::sorry2:
Aniu głosuje codziennie ale moge dopiero wieczorkami oddawac:sorry2:A sory doczytalam to inny konkurs juz sobie ustawiam w ulubionych i bede glosowac
Piwonia no ja mam wpisane Janusz mój mąż to nie sposób chyba pomylić:sorry2::sorry2:Jak dziewczynki?

 
Któraś z was pisała że stara się o kredyt, no my też, właśnie oczekujemy na info z banku , jaka decyzja, trzymajcie kciuki za pozytywną :-)

Kaska widze że twój Miłoszek ma tyle samo co Julcia :)
 
Mala spi a ja jem sniadanko.
Kaska olej to co mama mowi bo najwazniejsze jest Twoje samopoczucie we wlasnym ciele a nie to co kto o tym mysli.
Deli glos oddany. Niech mi ktos prosze napisze na co jeszcze glosujemy bo nie w temacie jestem:tak:
Witam nowe mamy.
Obudzila sie moja rozrabiara!
 
Równiez witam nowe mamy, zapraszamy do pisania:tak::tak:
A ja od rana wkurzona na maxa:wściekła/y::wściekła/y:Niedosc ze sie okazalo ze z tej nowej pracy meza to nici beda, to jeszcze mama dzis miala kupic drozdzowki dla mnie i Mateusza, mi nie kupila bo stwierdzila ze mam sie odchudzac:wściekła/y::wściekła/y:Kij jej w oko do mojej wagi!:wściekła/y::wściekła/y:I na złość powiedzialam i postanowiłam że się odchudzać nie bedę, nie chce całe zycie walczyć z wiatrakami. Jak komuś się nie podobam jaka jestem to niech nie patrzy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Sempe no chyba zartujesz prababcia w wieku 50 lat:szok::szok:Toż to horror:sorry2::sorry2:
Aniu głosuje codziennie ale moge dopiero wieczorkami oddawac:sorry2:A sory doczytalam to inny konkurs juz sobie ustawiam w ulubionych i bede glosowac
Piwonia no ja mam wpisane Janusz mój mąż to nie sposób chyba pomylić:sorry2::sorry2:Jak dziewczynki?

Kasiu i dobrze jej powiedziałaś,to ty masz sie dobrze czuć i być z siebie zadowolona,nie musisz tego robic dla innych
za męża jednak trzymam kciuki moze jednak cos uda sie z praca załatwić
a dziewczynki nadal maja katarki,ale nic po za tym wiec chodzą do szkoły i zobaczymy
a moja pospała dzis po byku,bo aż 20 minut:wściekła/y:
i siedzi z ozorem na wierzchu to jej nowa zabawa,a ja nie wiem o co kaman:confused:
 
reklama
Któraś z was pisała że stara się o kredyt, no my też, właśnie oczekujemy na info z banku , jaka decyzja, trzymajcie kciuki za pozytywną :-)

Kaska widze że twój Miłoszek ma tyle samo co Julcia :)
No dokładnie Miłosz jest z 24 sierpnia i widze że Julcia tez, fajnie bedą razem obchodzić urodzinki:-)trzymam kciuki za kredyt
Ada gratauluje pierwszego ząbka:tak:My jeszcze długo poczekamy bo moje dzieciaki pózno dostawaja ale to i lepiej az strach zeby cycuchów nie poobryzywal;-)

 
Do góry