Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.

ojjj z pracą jest masakra, szukałam po studiach rok i 4 miesiące i poszłam na staż, 14 stycznia kończe i zostaje mi bezrobocie b kto mnie zatrudni i powiem , że bardzo się tym martwimy mimo, że mój kochany pracuje. Mieszkam z rodzicami w dużym domu ale mój nie czuł by sie ty swobodnie mieszkając z namija mam to szczęście, że się nie przemęczam, bo studiuje- jestem na ostatnim roku więc zajęć mam jak na lekarstwo - powinnam siedzieć i pisać mgr- co nie za bardzo mi idzie, bo temat sobie wybrałam jak na doktorat :/
pracy szukałam przez 3 miesiące, a jak się dowiedziałam o ciąży to przestałam (swoją droga znalezienie jej to był istny koszmar i stres na maksa- bo co innego można zaproponować na kobiecie na pomorzu jak tylko seks telefon .... )