reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

No jestem ciekawa czy jutro uda nam sie wybrac na masaze... dzis sama malego wymasowalam . Jezeli nie bedzie padac to jakos nam pojdzie ale jak znowu napada to nie da rady ...szkoda ze nasze dzieciaczki takie male i nie mozna jechac sankami heh a nie wozkiem po zspach hmmm chyba ze wymysla plozy do wozkow;p
 
reklama
No nareszczie maly po 4 godzinnej drzemce popołudniowej wrócił do siebie i sowjego rytmu :) Dziś nawet pierwszy raz przekręcił się z brzuszka na plecki i próbował z plecków przekręcić się na boczek ale jeszcze nie dokońca mu to wyszło :)

Mój szkrab od dziadków dostanie taką matę:
BRIGHT STARTS MATA PLAC ZABAW DELUXE 3W1 + GRATIS (1246705171) - Aukcje internetowe Allegro
ciekawe czy mu się spodoba :)


Andzia to super że z małym wszystko oki, a co do pustek w przychodni eh niespodziewana rzadkość :)

Bombusia je też nie mam sumienia zabraniac noszenia małego, ale zauważyłam że ostatnio bardziej lubi być w pionie niż leżeć i jak jest na rękach to rwie się do siadania. grzechotki zakładane na rączki czy nóżki fajna sprawa, mó mały dostał od mojej koleżanki skarpetki z piłką do nogi i ta piła to grzechotka i jak am je na nóżkach i poruszy to grzechocze i jest taki zdziwiony skąd to dochodzi :)

Lilijanna to faktycznie z Ciebie terrorystka ;) ale z drugiej strony to dobrze :)

Luizka oj tak płozy do wózków to świetny pomysł na te zaspy bo kołami to masakra :(
 
ale dziewczyny robicie fajne zakupy :-) też by mi się chciało ale mam strasznie dużo zabawek po synku i szkoda mi kaski, zresztą nawet boję się wchodzić na zabawki dla maluszków na allegro bo zaraz bym nabrała ochoty :dry:
ja nie umiem stwierdzić jakimi zabawkami bawi się mała ( tzn czy sa od 3+, czy 6+, czy inne) bo wszystko było wrzucone do tzw "jednego worka"
my mamy taką - ma elementy grające, szeleszczące itp można ją prać , mamy jeszcze matę z Ikei
 

Załączniki

  • IMG_2327.jpg
    IMG_2327.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 28
ufff melduje sie "Lea - Marysia przynies, wynies, pozamiataj w wolniej chwili se polataj" :oo2:
Dziekuje wam wszystkim kochane mamuski za cieple slowa i rady jestescie NEJEDYNSZE NA SIECIE!!!!!!!!!:-)
wiecie co kazda z was ma racje naprawde:tak: i nie chce tutaj zawracac gitary i ciagnac tego tematu , bardzo mi pomogly wasze wypowiedzi i napisze krotko bo sytuacja jest o tyle "kiepskawa" ze moi rodzice przylecieli teraz na krotko i faktycznie chca sie nacieszyc wnukiem chociaz najabardziej to chyba mama:hmm: dzis juz bylo inaczej bo tate wyprzedzilam juz rano i wlaczylam radio :-p:-D a mamie co chwilke kazalam mlodego a to lozeczka a to do lezaczka o!a reszta powtorka z rozrywki:sorry2: pewne jest to ze jak byli by tu dluzej to na pewno cos bym powiedziala :wściekła/y: ale ze tylko 4 dni to gryze zymby i co tylko sie da, pije melise hektolitrami i licze do 100 zeby nie wybuchnac:-:)baffled:
jeszcze raz DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Riba, agusia26_26 – super te maty :tak:
Agusia26_26 – może i terrorystka :-p, ale potem ja zostaję z Adą sama i nie mam zamiaru Jej całe dnie nosić, bo ich jest kilku i każdy podźwiga trochę, a ja jestem potem sama :sorry2:
Fusik – ja kupuję z myślą, że przy drugim dziecku już będę do przodu i już nie będzie ono takie kosztowne :-p
Luzika4don – hehe, ktoś całkiem mądrze wymyślił, linkami przypięte więc się nie wywróci, chyba, że całe sanki :dry:
Lae28 – jesteś super Córcia i tego się trzymaj ;-)
 
Agusia, fusik - fajowe maty :)
Luizko - pomysl swietny, ale jak sie sprawdza? ciekawa jestem
Lea - trzymaj sie kochana, dasz rade, to tylko 4 dni :) niech sie naciesza, co do pomagania - wal prosto z mostu - tak jak Bombusia pisala.
 
Witam, nareszczie jakaś poprawa pogody :)

Luizka pomysłowe te sanki :) ciekawe jak w praktyce...

Lea trzymaj się :)

Lillijanna wiem coś o tym bo też cały dzień siedze sama z małym, ale jakoś nie mam sumienia zabraniać np teściowej gdy widzi wnuka raz lub dwa w miesiącu....
 
reklama
Hejka Mamuski:)

No dzis juz "lepsiejsza" pogoda, wiec Adrian idzie z bratem na spacer (bo dzis miał okuliste wiec juz jest w domu) a ja sobie wysprzątam mieszkanko.:-)
Ja juz nie fascynuje sie tymi matami absolutnie jakie by one nie były, teraz mnie rajcują własnie takie zabawki miekkie , szeleszczące itp. :tak:wczoraj M kupił maluszkowi grzechotkę z materiału ojjjj jaka jest smaczna:-D
Jutro idziemy z M zamówic kalenadarze i kubki ze zdjęciami ALanka (mamy na osiedlu taki fajny sklep) bedą to podarunki dla dziadków na gwiazdkę, robią tam niesamowite rzeczy wiec na pewno cos wybierzemy tylko zdjęcia na płyte sie zgra i pomysł jak dla mnie bajeczny:happy:
Aha jutro podajemy pierwszą marchewke wiec tez bedzie fotorelacja.:-)

Lea zaciskaj zęby, pij meliskę i wytrzymasz juz te pare dni;-)

Aaa czytałam w gazecie, ze fajnym pomysłem jest kupic balonik kolorowy tylko dmuchany helem i przywiązac dziecku do nózki na wstązeczce, kurcze tylko gdzie teraz kupic taki balonik??? w swięto zmarłych to mnóstwo tego było , ale jeszcze wtedy tego nie wyczytałam he he:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry