reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam wracam po 2 tyg na szczescie juz w domku ...Mielismy troche przebojow na kontroli zastawki.....mial robione usg brzucha i przy okzji na monitorze ukazal sie jakby guz na jelitach tak ja to odebralam po chwili mowia mi ze to wglobienie jelita kretniczo kątnicze..... a ja prawie zemdlalam normalnie sie rtrzeslam facet od usg pytal sie o objawy czy maly plakal na brzuszek cy krew w kau a ja mowie ze nic kompletnie sam widzial ze maly usmiechniety a on ze musimy na izbe przyjec jechac. Ja caly czas ryczalam nie mialam sil nawet malego trzymac w glowie mialam juz najgorsze mysli(operacja) i głupie obawy (przeciez nie mam ze soba ciuchow pampersow na pobyt, M na poligonie) dzwoniac do niego nie moglam wydusic słowa...wezlam do gabinetu a pani chirurg zaczela mnie uspakajac ze tak sie niraz dzieje nawet u dorosłych ale ze nie mamay usg robione caly czas to o tym nie wiemy...rowniez zapytala o objawy i az zdziwiona byla ze tak pogodny chlopiec ma takie znalezisko w brzuchu . Powiediala ze zrobimy za 1h usg i zobaczymy czy zginie no i pojechalismy na usg sciagneli lekarzy z chirurgi i kamien spadl mi z serca po wgłobieniu ani śladu . Normalnie płakałam ze szczescia . Chyba psychicznie nie dala bym rady gdyby cos mu było.....A tak ogolnie u nas do przodu mały dal dzis juz 4 kroczki ale na razie sie boi . Ale ma czas przeciez...a szczegolnie on ze swoim schorzeniem .. tyle co u nas przepraszam z sie nie odniose do waszych postow ale od dzis bede na bierzaco:)
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Lea, przykro mi:( Trzymaj się:*
luizka, straszne,co przeżyłaś , ale na szczęście skończyło się dobrze:) A co z zastawką?
annusia, niezła Teściowa :no: Ja rozumiem, że starsze pokolenie, ale jest telewizja, gazety...., tam trąbią co dzieciom wolno a co nie:baffled:
panienka,agulek życzymy zdrówka:-)!!!
My na weekend byliśmy u Dziadków. Pogoda super:-) Mieliśmy sesję ślubną i było śmiesznie;-) Maja co wyjazd to uczy się czegoś nowego. Babcia bawi się z Nią non stop, na maksa. Co chwilę nowa zabawa, nowe wariactwa:-) Maja Babę po prostu ubóstwia, mogłoby mnie tam nie byc:tak:
Ja też się oczywiście z Mają bawię, ale jak patrzę co One wyprawiają, to myślę, że moje zabawy to meeega nuda dla Mai:-) Od jutra więcej inwencji;-)
Dobranoc!
 
roseann- z zastawką wszystko ok:) Piotrek tak tez babcie ubustwiai tak samo czy zawsze sie nowych rzeczy :) Nawet jak jetesmy u niej to wyciaga rece do niej a do mnie przyjsc nie chce:p
 
Witam poniedziałkowo,
pytałam o szczepionkę przeciw ospie ale jakoś olałyście temat:-(
luizka cieszę się, że z Piotrusiem wszystko w porządku. Współczuję tego co przeszłaś, bo każda matka cierpi jak coś się dzieje z Jej dzieckiem. Gratki za pierwsze kroczki:-)
roseann dobrze, że Wam pogoda dopisała. Sesję powiadasz...jak będziesz miała już fotki to się pochwal :-)
U nas na razie bez rewelacji. Marcin troszkę się ślini, widać już jedną dolną dwójkę ale jeszcze się nie przebiła....no i to już ostatni mój wolny tydzień...za tydzień będę już w pracy:baffled:ale ten czas zleciał...
Miłego dnia!
 
agulek, parę fotek wrzuciłam do albumu Mai w profilu. A co do szczepionki, to nie wiem, ospy nie ma w obowiązkowych? Jeśli nie to my nie szczepimy.
I co znaczy ta mina przy info o pracy? :) Boisz się, nie chcesz?

luizka, suuuper, że z serduszkiem ok:-):-):-)
 
roseann zdjęcia obejrzę :-) a mina...hmmm w mojej firmie sporo się zmieniło i nie bardzow wiem co mnie czeka....a i nie wiem jak zniosę rozstanie z Marcinem.....
Mały drzemie, a ja mam chwilkę dla siebie. M jeszcze nie wrócił z pracy. Szkoda, że tutaj takie pustki. Wie ktoś może co u Bambusi?? Madzia pewnie zapracowana, ten nasz Pracoholik ;-)
 
luizka :zawstydzona/y: mi to się zastawka tylko z sercem kojarzy :) Ale i tak dobrze, że dobrze:)
agulek, będzie dobrze! Tęsknic będziesz na pewno, ale i kasy więcej na przyjemności będzie, i z większą werwą będziesz do domku wracała, więcej zapału do zabawy...:)
 
Czesc dziewczyny,
jestem juz spokojna o piatek mam z kim zostawic mlodego , mama od tej mojej znajomej baaaaardzo chetnie zajmie sie mlodym:-) jej wnuczka tez byla takim diabelkiem jak byla mala wiec wie co i jak i taki maly diabel jej nie strasznny:sorry:

Luizka matko co ty przeszlas kobito:no: ale najwazniejsze ze wszystko dobrze z Piotrusiem. Moje dziecie tez jeszcze nie chodzi;-) na razie tylko przy meblach ale sam to e..e nie ma mowy ....leniuch jeden:-D

Agulek do pracy wracasz... a ja to bym czasami chciala do pracy zeby troszku odpoczac od tego mojego malego diabla i miedzy ludzmi troche pobyc a tak to tylko dziecko i M. do tego jeszcze pieniazki zarobic. glowa do gory bedzie dobrze no tylko wlasnie ta rozlaka z maluchem ale zobacz ile jest tutaj pracujacych "mamuskow" i radza sobie takze prosze mi tu sie nie martwic. A no nasza Bombusia to juz baaardzo dlugo sie tu nie odzywala do nas ! O pozostalych mamuskach ktore sie nie odzywaja juz nawet nie wspominam :wściekła/y: juz kilka razy pytalam i nic:no::no::no:

Roseann fajnie ze Maja ma tak babcie :tak: moje dzieice bidne bo moja mama w polsce i zadko sie widujemy a tesciowa hmm... nie jest babcia odo ktorej moje dziecie "biegnie" raczej odwrotnie:-( no nie ma kobieta podejscia do moejgo dziecka ale to juz osobny temat.;-)

No a co u nas mlody ok, tylko mu te zabki dokuczaja okrutnie a dzisiaj jeszcze taki upalny dzien u nas byl i bidulek sie meczyl. Boje sie tego pogrzebu strasznie. No i @ nie ma test zrobilam dzisiaj nie wytrzymalam i...........dwie tluste krechy :huh:
 
reklama
Hej dziewczyny, tylko się przywitam bo jestem mega wypompowana, po weselu i wogóle. dopadla mnie sennośc ciążowa, ciągle marzę o spaniu i myśle gdzie by się tu przyłożyc, poza tym ciągle mnie mdli.
W czwartek wizyta, mam nadzieję że wszystko jest w porządku, no i może dowiem się czegoś więcej, np tego który to tc..

anusssia201 ja chyba będę majówką, ale nie jestem pewna ;) pytałam o to czy nosisz małą, bo wiesz w naszym stanie dźwigac nie wolno. Tylko jak tu nie dzwigac?
agulek ok nie pytam więcej skoro to jest drażliwy temat. Nie martw się powrotem , na pewno wszystko szybko sobie poukladasz
Lea przyjmij kondolencje, mam nadzieję że @ brak.
OOO doczzytałam, GRATULACJE !!! Wiem że w tej sytuacji pewnie trudno o wielką radośc, ale to jest mimo wszystko wspaniała wiadomośc. Ktoś odchodzi, ktoś przychodzi, taka jest kolej życia. .
panienka ZDRÓWKA! :)
luizka masakra co przeszłaś, ale widzisz jednak wszystko ok, super!
rosean fajnie że sesja się udała, no mój też ma świetny kontakt z Babą z czego bardzo się cieszę :)
 
Do góry