reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dzień dobry dziewczynki :)
Mnie wczoraj mdłości oszczędziły :happy: tak jak mi życzyłaś milusia ;-)
nawet z mężem się pogłam troche poprzytulać bo już bardzo stęskniony był ;-)

co do wizyt to myślę że to zależy od lekarza i od tego czy potrzebne Ci L4 czy nie :tak: ale średnio wychodzi 1-2 wizyty w miesiącu jak jest wszystko ok :tak:
milusia 250zł! :eek: to też nieźle sobie liczy!!! a ja myślałam że 200 to jest drogo :sorry:

Joanna Zofia trzymam kciuki za poniedziałkowe usg :tak: a jak chłopak, cieszy się? :happy:

milusia nie ja nie mam takich bóli brzucha, nic mnie nie ciągnie póki co.

malutka bardzo mi przykro :-( ja miałam być listopadową mamą 2009 :-( a teraz w listopadzie się udało zafasolkować więc może to jakiś znak, dobry znak! :tak: Mam nadzieję....

Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę miłego dnia! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczyny, mnie dziś brzuszek kuje troszeczkę. Wczoraj niestety mężuś wyprowadził mnie z równowagi czasami mi się zdaje, że to on się bardziej zachowuje jakby był w ciąży a nie ja. Pewnie wszystko dlatego, że ograniczyłam mu znacznie palenie bo ja sama rzuciłam i mnie dobija jak on pali (oczywiście nigdy w domu).
 
witam wszystkie przyszłe mamy :)

ja zrobiłam test dopiero w poniedziałek.. no i moje podejrzenia się potwierdziły.. jeśli dobrze liczę to powinnam mieć rozwiązanie około 15-20 sierpnia.. :)

idę 8 grudnia do lekarza.. zobaczymy co mi powie..

a co do objawów, to mnie też mocno ciągnie.. aż zaczęłam się martwić czy to normalne czy nie.. piersi bolą.. i z łóżka bym nie wychodziła.. na szczęście nudności i wymiotów jeszcze nie mam :)



 
Gratulacje Aurorka. Jeśli chodzi o opłatę za wizytę to mój gin. za full zestaw bierze 200zł za zwykłą wizytę 100zł. Wizyty są tak mniej więcej raz w miesiącu ale nie za każdym razem jest USG.
 
Dziękuję wam kochane za podpowiedzi:) co i jak.
Aurorka gratuluję:) mam nadzieję, że będziemy się wszystkie wymieniać doświadczeniami.
Dziewczynki mam pytanko, jeżeli chodzę do gina prywatnie to badania laboratoryjne też muszę wykonać prywatnie?
buziaki
miłego dzionka bez mdłości,
ja niestety dziś w nocy poczułam co to są mdłości, szum w głowie i zawroty bleee, nocka nie przespana, teraz jest super:)
 
a mi czasami serce wali (np. dziś, kiedy jest totalna zmiana pogody). senna jestem jak cholera, z jednej strony nic mi sie nie chce, a z drugiej jak juz cos zaczne, to mam strasznie dużo energii. mdlości nie mam, ale pierwszy raz w zyciu wiem, co to głód i dzidzia zmusza mnie do regularnego jedzonka (jak nie zjem czegoś w ciągu 4 godzin, choćby jabłka czy jogurtu, to mnie ssie dosłownie i mam dziwne uczucie w ustach :p). poza tym zdarzają mi się lekkie zawroty głowy i często mam uczucie 'łaskotania' w brzuchu i wrażenie, że coś mi wsysa wewnętrzną warstwę skóry brzucha do środka.
w środę mam pierwszą wizytę u gina, mam nadzieję, że wszystko ok. jestem dobrej myśli i Wy Kochane też badźcie. nie ma co się stresować na zapas :)

pozdrowionka cieplutkie! (zwłaszcza, że chyba zima idzie..)
 
Witaj,
u mnie jest całkowicie na odwrót:) W ogóle nie jestem głodna, tylko strasznie się martwię, bo wizytę u gina mam dopiero 16 stycznia:(, dzwoniłam dzisiaj mają taką listę rezerwowych, że szkoda mówić:( martwię się.
 
martuśka85, to ja mam podobnie.. jak nic nie jadłam w pracy, tak teraz co 3-4 godziny muszę coś przekąsić :)

i mam straszne rumieńce.. masakra..

milusia83, a nie możesz wybrać się do innego lekarza wcześniej?

powiem Wam jedno.. ja cały czas nie mogę uwierzyć w to, że będę mamą.. :)
 
Witam Was dziewczyny,
dołączam do mamuś sierpniowych. Mnie wychodzi 10 sierpnia 2010 :tak:
Tak sobie czytam Wasze posty i trochę się zastanawiam nad moimi objawami, a właściwie tym, że mnie tylko pobolewa brzuch. Nie mam mdłości ani nie bolą mnie piersi i nawet śpiaca za bardzo nie jestem :confused2:
 
reklama
Dziewczynki, zadzwoniłam do innego lekarza- równie dobrego mam nadzieję, ale po znajomości - mój mąż jest na doktoracie u ojca jego:D:D:D co ja się uśmiałam, mam wizytę na 22 grudnia:) Zdam relację co i jak.
Buziaki słoneczka
 
Do góry