reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bidulko, szkoda, że Ci lekarze nie są bardziej domyślni echchh. Dobrze, że chociaż ty jesteś pod dobrą opieką:)
buziaki
 
reklama
Mieć dobrego lekarza ginekologa to skarb a państwowo to ze świecą takich szukać...niestety. Ja mam ginkę z przychodni i u niej prowadziłam pierwszą ciąże teraz też do niej chodziłam i pewnie będę chodziła bo nie stać mnie żeby całkowicie prywatnie chodzić. Może nie jest super ale znam ją dość długo i ona mnie też (nieraz się nawet z nią pokłóciłam;-)) że chyba mogę jej zaufać. Niestety w gabinecie nie ma usg a w przychodni robią raz w tygodniu i są masakryczne terminy!! Koleżanka prowadziła całą ciąże prywatnie to za każdą wizyte gin ją kasował 200zł!!! :szok: też kiedyś byłam u niego kilka razy a teraz jest ordynatorem i sobie liczy!!! fakt że jest dobry ale tyle kasy!

Joamar ja mieszkam pod Warszawą dokładnie 40 km od W-wy :tak: mój mąż pochodzi z nad morza :-)

Milusia trzymam kciuki aby udało Ci sie wcisnąć do gina jeszcze w grudniu :tak:

Ja zmykam już do domku....wieczorem pewnie znowu mdłości mnie dopadną.... także do jutra dziewczynki!
Miłego wieczoru! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Paulo, oby nie dopadły Ciebie straszne mdłości:)
A co do wizyt, to wiecie może dziewczyny ile jest wizyt podczas trwania ciąży? Mój lekarz bierze 250 zł, więc muszę się przygotować:D:-):-):-)
 
Tak sie ciesze, ze przed te pare dni tak duzo nowych mam przybylo!! :) Wszystkim serdecznie gratuluje i zycze dobrych nadchodzacych miesiecy.
Ja jeszcze na szescie wakacyjnie, w sercu Niemiec u chlopaka siedze i daje sie ciazowo rozpieszczac. Ale mdlosci zaczely mi straszliwie dokuczac i ta snnosc okropna... W poniedzialek wracamy do Polski i na usg wreszcie idziemy, juz tak bardzo nie moge sie doczekac!
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkie nowe mamy :)
 
Witajcie sierpnióweczki.

Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy. Ja jestem czerwcówką 2010 :-)

Dzięki Paulo, oby nie dopadły Ciebie straszne mdłości:)
A co do wizyt, to wiecie może dziewczyny ile jest wizyt podczas trwania ciąży? Mój lekarz bierze 250 zł, więc muszę się przygotować:D:-):-):-)

Ja chodzę raz w miesiącu na wizytę ;-)
 
Dzięki Paulo, oby nie dopadły Ciebie straszne mdłości:)
A co do wizyt, to wiecie może dziewczyny ile jest wizyt podczas trwania ciąży? Mój lekarz bierze 250 zł, więc muszę się przygotować:D:-):-):-)
na początku co miesiąc a na koniec co dwa tygodnia nawet co tydzien.. w karcie ciąży jest miejsce na 11 wizyt.. :-D
 
Zobaczymy, może jakieś rabaty:D będą:)

Dziewczynki, czy wy też tak macie, że dół brzucha rwie strasznie, czasami jak stoję to muszę się schylić, jakby coś ciągnęło w dół.
buziaki miłej nocki
 
reklama
Do góry