reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

hejka dziewczyny!

ale u nas byla dziś piękna pogoda... normalnie jak wiosna :-)

mallaika tylko nie przesadzaj z pracą!!!!! oszczędzaj się :-)
 
reklama
cześć dziewczyny!!!

z racji tego, że czasu teraz będzie mało chciałabym złożyć Wam, Waszym dzieciom i całym rodzinom wszystkiego co najlepsze na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, żeby wszystko zawsze układało się po Waszej myśli, żeby spełniały się nawet te najskrytsze marzenia, a przede wszystkim dużo zdrówka, spokoju, radości i miłości!!!!!

buziaki
 
0123456789.jpg
My tez zyczymy wam wszystkim wesolych swiat oraz szczesliwego nowego roku a przede wszystkim pociechy z naszych dzieciaczkow:-)
 

Załączniki

  • 0123456789.jpg
    0123456789.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 17
hejka!!!

jak Wam święta mijają?

my wczoraj u rodziców moich byliśmy, dziś wróciliśmy i byliśmy u tescia, teraz trochę u siebie i znowu do teścia pójdziemy

a poza tym u nas średnio.... Adaś do tygodnia nam choruje, najpierw biegunka (woda z niego leciała....) - dostaliśmy leki na recepte, poza tym orsalit do nawodnienia i probiotyki... myśleliśmy że już w miarę jest to dziś w nocy zaczęły się wymioty...
poza tym w czwartek zachłysnął się nam lekarstwem i prawie odelciał... wzywaliśmy pogotowie...
w piątek idę z nim prywatnie na badani i rtg płuc czy nie dostał zapalenia płuc po zachłyśnięciu bo było przegięcie, później po wynikach znowu na wizytę do pedaiatry ale już prywatnie bo nasza pediatra na nfz to porazka.. wiec jak widzicie u nas kolorowo nie jest
 
Dziewczyny zaniedbałam Was :zawstydzona/y:, ale chciałam Wam życzyć na te Święta i do zobaczenia za chwilę, bo wracaaaaam tutaj :tak::


Świąt Zdrowych - bo to najważniejsze.
Pełnych miłości - bo to sens życia.
Wiary - bo pozwala przetrwać trudne chwile.
Nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe.

 
Anecia kurcze, to nie wesoło u was. Oby badania wyszły dobrze i nic nie wykazały.

Mój na antybiotyku od poniedziałku, ale przynajmniej wygląda jak człowiek, bo tych wszystkich wysypkach.
 
hejka

ale tu pustki

a u nas ciąg dalszy... jak nie urok to sraczka, jak nie sraczka to wymioty a jak nie wymioty to ospa...

przegięcie normalnie

rano Adaś wstał bo mieliśmy jechać na badania i kazałam mu sie przebrać, a że robił to bardzooooo wolno to stwierdziłam że sama go przebiore no i ... brzuch zasypany krostami, zaczęły się już tworzyć pęcherzyki więc badania na bok i wizyta u pediatry, no i siedzenie w domu, smarowanie itp już wczoraj wieczorem mówiłam że pewnie go ospa dopadnie bo ma jakies krosty, to eMek stwierdził że pewnie od jedzenia cos go wysypało hehe

z jednej strony niech to już ma za sobą, a z drugiej boję sie o Anię, ale nie odizoluję dzieci od siebie bo nawet nie mam jak... mogłabym pojechać z młodą do mamy ale co to za sens teraz skoro Adaś jak zarażał to przed wysypem również, a poza tym trudno to zrobić bo on beze mnie nie da rady tyle czasu więc tak sobie siedzimy w domu... teraz akurat dzieci śpią więc ja przed kompa bo jak wstaną to jedzenie, zabawa itp

uciekam bo Adaś właśnie wstał
 
Witam się po Świętach. Wczoraj wieczorem wróciliśmy do domu i teraz muszę odpocząć ;-) i ogarnąć cały bałagan ;-)
Zdrówka chorym, odezwę się na dniach!
 
reklama
hejka!

u nas wysypu ciąg dalszy... brzuch i plecy całe zasypane... do tego przy nosie, na czole, przy uszach i we włosach... przegięcie

ale póki co się nie drapie więc nie jest źle
 
Do góry