reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Dzag, wiem jak są dobierane, ale nie oznacza to, że roczniaki są w grupie z 3 latkami. Grupy nadal są wiekowe, tylko tam dzielone są wg rozwoju i umiejętności. Myślę, że trochę do końca nie rozumiecie o co chodzi i mylicie pojęcia, tak jak jest to robione z bezstresowym wychowaniem i rodzicielstwem bliskości :)
 
reklama
k8 Ja doskonale wiem o co chodzi i wiem jak to wygląda w praktyce. Jak najbardziej 3 latki są w grupach z 5 latkami


U nas socatos kosztuje 25zł za zajęcia, ponad 100 na miesiąc nie wiem dlaczego u Was tak tanio
 
Asia a jak u was, poprawiły się Panie?


ja tak patrzyłam co u nas jest w mieście i jest sekcja akrobatyczna od 5 lat, idealne rozwiązanie dla Laurki, do tego za darmo, prowadzone przez pedagoga ze stażem, nawet nie wiedziałam, super
 
Tak już jest lepiej,dzięki ;-) Jeszcze płacze jak ją zostawiamy ale mam nadzieje,że to minie.Jutro Lenka ma pierwszy teatrzyk i zdjęcia ;-) W tym miesiącu mamy jeszcze pasowanie na żłobkolaka :tak:
 
Asia, mój Tymek podobno co raz lepiej. Po troszeczku, powolutku, ale lepiej. Ponoć już się zaczyna bawić. Płacze straszliwie w momencie jak ciocie go zabierają do sali, ale dzisiaj układałam w szatni jego ubranka i słyszałam, że 2 minuty nie upłynęły a on już nie płakał. Tylko świegotanie cioci było słychać ;). Tak więc chlipie jeszcze od czasu do czasu, przy obiedzie ponoć, ale już więcej jest spokojniejszych momentów. Do ideału jeszcze daleko, a od października znowu będzie ciężko, bo będzie zostawał już normalnie, na "pełny etat", więc zahaczy o drzemkę, z której pewnie nie będzie chciał skorzystać :(. A u Was fajnie w żłobku :). teatrzyki już, pasowanie na żłobkolaka... Super :) Jakby u nas wymyślili teraz zdjęcia to by dziećki z gilem pod nosem i spuchniętymi oczami pamiątki miały :D.
K8, wcale nie mam zamiaru twierdzić, że się znam i na pewno z niczym nie mylę :). Tak jak napisałam - czerpałam wiedzę z Waszych opisów i z tego co w necie znalazłam. I zbierając to do kupy i tworząc swoją wizję stwierdzam, że nie dla mnie takie eksperymenty. Jestem po prostu całkiem innym typem człowieka niż Ty. Ja bym się strasznie źle czuła a takim systemie.
 
reklama
Dzag, całe szczęście każdy ma prawo wyboru, ale może okazać się, że mnie też będzie wqrwiać, bo ja generalnie lubię dyscyplinę ;)
Katjusza, nie jest to najlepsza propozycja, wyglądałabym co najmniej dziwnie :p
 
Do góry